2022 İçin 22 Uygulama Koleksiyonu App Store'da!

 

 

2022 İçin 22 Uygulama Koleksiyonu App Store'da!
Yayın Tarihi: 1.02.2022 11:41:00
Arkadaşlarınızla veya yeni takipçilerinizle bağlantı kurmak için eğlenceli bir video oluşturmak, havadan sudan sohbetlere malzeme olacak sürükleyici bir diziye başlamak ya da programına kısa bir egzersiz sıkıştırmak. Günlük hayatınızı daha keyifli hale getirmek için ne yaparsanız yapın, size yardımcı olabilecek bir uygulama mutlaka vardır. 
 
Yeni yıla başlarken, her günden daha iyi faydalanmanıza yardımcı olacak 22 inanılmaz uygulamanın bir araya getirildiği 2022 için 22 Uygulama App Store koleksiyonuna mutlaka göz atın. Belki gizli fotoğraf düzenleme yeteneklerinizi ortaya çıkaracak, yeni bir dil öğrenirken kelime dağarcığınızı geliştirecek veya tanıyıp sevdiğiniz kahramanları yeniden keşfedeceksiniz. 
 
Önümüzdeki günlerin nasıl geçeceği size bağlı. TikTok’tan Sleep Cycle’a, Simply Piano’dan Twitch’e birçok popüler uygulamanın yer aldığı App Store’daki bu harika koleksiyona katılın, 2022 harika bir yıl olsun. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER TEKNOLOJİ HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X