23 Haziran Neptün Gerilemesinin Etkileri

Bugün itibariyle Neptün retrosu başlıyor. Peki Neptün retrosu bizleri nasıl etkileyecek? Sizler için araştırdık!

 

 

23 Haziran Neptün Gerilemesinin Etkileri
Yayın Tarihi: 23.06.2020 12:44:00
Dört ay boyunca etkisini hissedeceğimiz Neptün retrosu bizlere neler katacak? Bizden neler götürecek?  

Şöyle bir araştırdığımızda dünyadan astrologlar bizi bu Neptün retrosuna dair bazı konularda uyarıyorlar. Anlaşılan Neptün gerilemeleri gözlerimizdeki pembe gözlükleri bir kenara bırakarak bizleri gerçeklerle yüzleştirmek için pek hevesli. Önümüzdeki dört ay boyunca, sevdiklerimiz ve kendimizle ilgili bazı yoğun gerçeklerle yüzleşmeye hazır olmakta fayda var. Hiçbir şeye şaşırmamak gerekecek. Özellikle ikili ilişkilerde uzun süredir görmezden geldiğimiz konuların gerçekliğini görmek zorunda kalacağız.


Başka bir deyişle Neptün retroları aslında ilişkiler için bir sınav olacak. Bu dört aylık süreci sorunsuzca atlatabildiğiniz her ilişkiye sımsıkı sarılabilirsiniz. Sırlar, makyajlar içermeyen saf ve yoğun bir sevgiyle sarmalanmışsınız demektir!


Neptün retroları ayrıca bünyede aşırı kararsızlık durumu da ortaya çıkarabiliyor. Bu kararsızlık hem ilişkilerde hem de maddi durumlarda ortaya çıkabilir. Neye yatırım yapacağınız konusunda ikilemlere düşebilirsiniz. Belki de romantik ilişkilerde birden fazla flört arasından hangisiyle bir ilişkiye başlayacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz.


Balık'ın gezegeni Neptün, ayrıca önümüzdeki bu dört aylık süreçte sizi çok daha atılımcı, yaratıcı ve keşfe hazır biri haline getirecek. Tadını çıkarın!  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X