adidas ve Kanye West’in Sunduğu YEEZY BOOST 380 Mist Türkiye’de!

adidas ve Kanye West işbirliği ile tasarlanan YEEZY BOOST 380 Mist, 3 Nisan’da Türkiye’de yalnızca adidas Online Shop’ta satışa sunuluyor.

 

 

adidas ve Kanye West’in Sunduğu YEEZY BOOST 380 Mist Türkiye’de!
Yayın Tarihi: 21.03.2020 12:28:00
YEEZY BOOST 380 Mist, çorap- örgü benzeri bir yapıda olduğundan ayağı sararak ikinci bir ten hissi oluşturuyor.  Primeknit'ten oluşan bir üst kısma sahip olan YEEZY BOOST 380 Mist,  sıkı ama uyarlanabilir bir uyum sağlıyor.
 
Dinamik ve Çok Yönlü
 
Stil belleğimizde önemli bir yer tutan YEEZY BOOST 380 Mist, sportif bir görünümü minimal detaylarla güçlendirmenin mümkün olduğunu gösteriyor. adidas’ın yenilikçi BOOST teknolojisi kullanılarak üretilen orta taban, sağlam, dayanıklı ve esnek bir kullanım sunuyor. Yarı saydam olan yapısı ile nefes alabilirlik kazandırıyor.
 
Bir ayakkabıdan beklenen optimum konforu sağlayarak, yastıklama deneyimini yükseltiyor. Gelişmiş teknoloji ile üretilen YEEZY BOOST 380 Mist, balıksırtı kauçuk dış tabanı ile de benzersiz bir tasarım sunuyor.
 
 
Model, 3 Nisan 2020 Cuma günü itibariyle adidas Online Shop’ta  satışa sunulacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X