And Just Like That Yıldızları Chris Noth İddiaları Hakkında Sessizliğini Bozdu

Geçtiğimiz günlerde cinsel saldırı ile suçlanan Chris Noth, iddiaları yalanlamıştı. Sizce Chris’in rol arkadaşları suçlamalar hakkında ne diyor?

 

 

And Just Like That Yıldızları Chris Noth İddiaları Hakkında Sessizliğini Bozdu
Yayın Tarihi: 21.12.2021 10:20:00
Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis, Chris Noth iddiaları hakkında ortak bir bildiri yayınladılar ve ortaya çıkan suçlamalar için ‘çok üzgün’ olduklarını belirttiler. “Chris Noth aleyhindeki iddiaları duyduğumuz için derinden üzüldük. Öne çıkan ve yaşadığı acı deneyimleri paylaşan kadınları destekliyoruz. Yapılması çok zor bir şey olduğunu biliyor ve bunun için onları takdir ediyoruz.” 

Noth, “Yıllar, hatta on yıllar önce tanıştığım kişilerin bana yönelttiği suçlamalar kesinlikle yanlış" dedi. "Bu hikâyeler 30 yıl veya 30 gün öncesine ait olabilir - hayır her zaman hayır anlamına gelir - bu benim aşmadığım bir çizgi. Karşılaşmalar rızaya dayalıydı. Bu hikâyelerin ortaya çıkış zamanlamasını sorgulamamak zor. Neden şimdi ortaya çıktıklarını kesin olarak bilmiyorum, ama şunu biliyorum: Bu kadınlara saldırmadım." demişti.

Ortaya atılan iddialardan sonra Chris'in çalıştığı menajerlik şirketi kendisiyle çalışmayı bırakmış, oynadığı reklam filmi yayından kaldırılmıştı. Yapılan iddialar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X