Üye Girişi | Yeni Üyelik

Nuray Sayarı 2011 Yılı Genel Astroloji Yorumu

SAYFALAR 1 / 25
Nuray Sayarı
Koç Burcu
KOÇ BURCU GENEL YORUM 2011
Geçen yıl Koç için çok kuvvetli bir yıldı. Belki de hayatınızdaki en kuvvetlisiydi. 2010 içsel büyümenin, ruhsal aydınlanmanın gerçekleştiği bir yıldı. Bu yıl da ruhsal meraklarınız ve gelişmeniz devam edecek. Jüpiter ve Uranüs burcunuzun 12. Evini heyecanlandırsa da Neptün Nisan’ın 4’ünden itibaren hareket etmeye başlıyor. Neptün burcunuzun 12. Evi ile 2011 yılında nadiren flört etse de gelecek yıllarda buraya yerleşerek size iyilikler sunacak.

İki büyük önemli gezegen bu yıl sizin burcunuza geliyor. Bunlar Jüpiter ve Uranüs’tür. Uranüs 85 yıldır Koç burcuna uğramamıştı. Jüpiter ise burcunuzda en son 12 yıl önce görülmüştür. Bu hareketler burcunuza bu yıl büyük mutluluklar getirecektir. Buna şimdiden hazır olun. Statüko artık size cazip gelmiyor ve artık kendi özgürlüğünüzü aramaya başlayacaksınız.

Bu kişisel özgürlük isteği sürmekte olan bir ilişki veya evliliğe iyi gelmeyecektir. Geçen yıl burcunuzun aşk ve evlilik evi olan 7. evinizde bulunan Satürn aşkınızı sınamaya tabii tutmuştu. Bu yıl da bu sınav devam edecek. Daha önemlisi hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak isteyeceksiniz. İlişkiler de dahil olmak üzere her şeyde yenilik arayacaksınız.

Pluton iki buçuk yıldır burcunuzun kariyer evi olan 10. Evinizdeydi. Bu gezegen bir yıl daha bu evde kalacak. Kariyeriniz yenileşecek, başkalaşım geçirecek. Kötü düşünceler ve kavramlardan kurtulduğunuzda rüyalarınızın kariyeri gerçekleşecek.

Geçen yıl Koçlar için bereket ve bolluk yılıydı fakat 22 Ocaktan itibaren Jüpiter’in burcunuza girmeye başlamasıyla bu durum daha da iyi olacak. İyi şans ve kısmetiniz sizi bulacak ve bundan kaçamayacaksınız. Yatırımlarınızda şanslısız , daha çok yurt dışı seyahat gözüküyor ve daha rahat yaşayacaksınız. Jüpiter için bankada ne kadar paranız olduğu fark etmez Jüpiter’in ışınları altındaki kişi zengin yaşar.

Öğrencilerin okullarda ve üniversitelerde eğitimleri bu yıl gayet iyi gidecektir. Öğrenci Koçlar gerçekten hayal ettikleri eğitim fırsatlarını bu yıl yakalayacaklar. Hatta bu fırsatlar bu yıl onları bulacak.

Bu yıl yaşamınızda sizin için en önemli alanlar; vücudunuz, görünüşünüz, kişisel zevkleriniz 1 Ocak – 4 Haziran. 5 Haziran – 31 Aralık parasal konular, aşk, sosyal faaliyetler ve ruh dünyanız.

2011 yılında ; 1– 22 Ocak ruhsal doyum; 22 Ocak – 4 Haziran vücudunuz, imajınız ve kişisel zevkleriniz; 4 Haziran – 31 Aralık parasal konular; 1 Ocak - 4 Mart kariyer; 4 Haziran – 31 Aralık din, felsefe, seyahat ve yüksek öğretim – 31 Aralık iletişim, entelektüel gelişim, ev ve aile; 1 – 22 Ocak sağlık ve iş yaşamı; 22 Ocak konularına eğilip başarılı olacaksınız.

SAYFALAR 1 / 25

    E-Posta ile Paylaş Diğer Sosyal Ağlarda Paylaş


Ünlü Astrologlar 2013'ü Trendus için Yorumladı

Nuray Sayarı
Nuray
Sayarı
Metin Sırma
Metin
Sırma
Oğuzhan Ceyhan
Oğuzhan
Ceyhan
Su Karakuş
Su
Karakuş
Dinçer Güner
Dinçer
Güner
 


2015 Tarot Falı

Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde
Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde - Dior, 10 yıldır Cannes Film Festivali kapsamında Majestic Hotel`deki Dior Suitinde misafirlerini ağırlıyor. Dior renklerinden hazırlanan suitte bu sene de ünlülere makyaj ve manikür yapıldı.

kisa orta uzun

88. Oscar Ödülleri’nde hangi ünlü ismin Armani Prive tasarımı elbisesini daha çok beğendiniz?

Cate Blanchett
Naomi Watts
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?TRENDUS INDEX


Ana Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com