Üye Girişi | Yeni Üyelik

Su Karakuş 2012 Yılı Genel Astroloji Yorumu

SAYFALAR 2 / 2
Su Karakuş
2012 yılında dünyayı ve Türkiye'yi neler bekliyor? 2012 yılı için genel öngörüleriniz neler?

Neptün'ün Balık burcuna geçişi ile yardımlaşma, komşuluk, merhamet kavramları yeniden erdem skalamızda yerini alacak ve öne çıkacak. Başkasına acıma duygusunu yeniden kazanacağız. Bununla birlikte Reiki, meditasyon, yoga gibi tekniklerin akıl ve zeka kadar önemli olduğunu fark edeceğiz.

20 Mayıs da İkizler burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ( gerçekleştikten 1 ay öncesinden 1 ay sonrasına dek) hastane, sağlık sektörü ve hapishanelerle ilgili yeni düzenlemeler getirecek.

4 Haziran da Yay burcunda gerçekleşen Ay tutulması ise işçileri ve işçi hakları savunucularını üzecek, tepkilere neden olacak yeni düzenlemelerin halka açıklanmasını getirecek.

13 Kasım Akrep burcunda Güneş tutulmasının gerçekleşeceği bir başka tarih ve bu bir dönem aslında. Bir ay öncesinden bir ay sonrasını içeren bir dönem. Bu dönemde Türkiye haritasındaki Jüpiter tetiklenecek ve gençler, spor karşılaşmaları, sahne sanatları alanlarında peş peşe başarılar elde edeceğiz.

28 Kasım Ay tutulması ile ruh sağlığı ve hapishane konularında yeni düzenlemeler sonuca bağlanacak yani halka açıklanacak.

Dünya düzeninde ise büyük bir kaos beklenmiyor ancak Orta Doğunun kaynar kazan olma hali gizli güçlerin tetiklemesi ile devam edecek. 2019 yılına kadar Ortadoğu'nun yatışması mümkün değil. 2015 yılına kadarsa ekonomik kriz Avrupa'yı ve ABD'yi vurmaya devam edecek. Büyük şirketlerin birleşmesi en uygun çözüm yolu olmaya devam edecek.

2012 yılında burçlara yönelik tavisyeleriniz neler?

Bütün burçlar Merkür gerileme dönemlerini not etmeli ve gerileme süresince imza atmaktan,s öz vermekten, büyük alışverişler yapmaktan kaçınmalı.

Bütün burçlar ve astroloji meraklıları en az bir kez gerçek bir astroloji haritasına sahip olmalı. Yıl boyunca kişisel olarak nelere dikkat etmesi gerektiğini profesyonel bir astrologdan öğrenmeli.

Boğa ve İkizler burcu ekstra şanslı olduğunu unutmamalı, cesurca adımlar atmalı.

Oğlak ve Kova aşkta çok şanslı olduğunu hatırlamalı ve gezegenler desteklerken işe dalmamalı.

Ekim'e kadar Teraziler, Ekimden sonra Akrepler sağlıklarına dikkat etmeli, her konuda sabırlı davranmalı. Ani kararla işten ayrılmak, eşten boşanmak sonrasında sıkıntı yaratacak.

Okuyuculara mutlu, sağlıklı ve bolluk, bereket dolu bir yıl dilerim.
SAYFALAR 2 / 2

    E-Posta ile Paylaş Diğer Sosyal Ağlarda Paylaş


Ünlü Astrologlar 2013'ü Trendus için Yorumladı

Nuray Sayarı
Nuray
Sayarı
Metin Sırma
Metin
Sırma
Oğuzhan Ceyhan
Oğuzhan
Ceyhan
Su Karakuş
Su
Karakuş
Dinçer Güner
Dinçer
Güner
 


2015 Tarot Falı

Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde
Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde - Dior, 10 yıldır Cannes Film Festivali kapsamında Majestic Hotel`deki Dior Suitinde misafirlerini ağırlıyor. Dior renklerinden hazırlanan suitte bu sene de ünlülere makyaj ve manikür yapıldı.

kisa orta uzun

88. Oscar Ödülleri’nde hangi ünlü ismin Armani Prive tasarımı elbisesini daha çok beğendiniz?

Cate Blanchett
Naomi Watts
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?TRENDUS INDEXAna Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com