Üye Girişi | Yeni Üyelik

Dinçer Güner'in Koç Burcu 2013 Genel Yorumu

SAYFALAR 1 / 12
Dinçer Güner
KOÇ BURCU 2013

SOSYAL HAYATINIZ RENKLENİYOR!
Ocak ayının ikinci haftası kesinleşecek olan Mars-Satürn etkileşimi, finansal konuların problem yaratabileceği bir haftaya işaret ediyor. 18 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeniay sayesinde iş hayatınızda parmakla gösterileceksiniz. 27 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay ise aşk ve ilişkiler bakımından romantik günlere işaret ediyor. 10 Şubat'ta Kova burcunda meydana gelecek Yeniay'la birlikte sosyal hayatınız renklenmeye ve hareketlenmeye başlıyor. Mars, 12 Mart'ta burcunuza giriş yapacak sizi bir nevi ateş topuna çevirecek. Hedeflerinize çok kolay ulaşabilirsiniz. 21 Nisan'a kadar sürecek olan bu dönemde stres de yakanızı bırakmayacak. 22 Mart'ta Venüs burcunuza giriş yapmasıyla aşk konusunda şanslı bir döneme gireceksiniz. 16 Nisan'a kadar aşk için fazlasıyla zamanınız olacak. Aşk ve ilişkilerle ilgili konular için özellikle 28 Mart tarihine beş yıldız koymanızı tavsiye ederim. 1-16 Mayıs, finans ve bütçeyle ilgili konularda yol planı çizme dönemi olacak sizin için. 25 Mayıs'ta yönetici pozisyonundaki kişilerle ilişkilere dikkat! 3 Haziran'da Venüs'ün Yengeç burcuna giriş yapıp 27 Haziran'a kadar bu burçta kalacak olması ev ve aileyle ilgili konularda şanslı ve keyifli bir süreç başlatacak. Evinizde huzur bulmak her zamankinden daha kolay ve keyifli olacak. 26 Haziran'da Jüpiter'in Yengeç burcuna giriş yapmasıyla birlikte, bu bir yıllık süreçte aile içindeki çözümsüz görünen tüm konular çözüme kavuşacak. 8 Temmuz'daki Yeniay geleceğe yönelik hedef ve planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Uzun süredir hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilirsiniz. 7 Ağustos'ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay'ın etkisiyle yalnız olanlar yeni kişilerle tanışabilirler. Eğer partneriniz varsa oldukça romantik zamanlar geçirebilirsiniz. 5 Eylül'de iş-kariyer-para üçlünüz çok aktif ve şanslı bir şekilde çalışacak. Yeni bir iş teklifi alabilir, yaratıcı bir projeye başlayabilirsiniz. Ekim ayı ise sizin için çok önemli çünkü 19 Ekim'de burcunuzda bir ay tutulması meydana gelecek. Bu süreç partnerinizi tartma ve eleştirme döneminiz olacak. Eğer yalnız iseniz evleneceğiniz kişiyle de tanışabilirsiniz. Gelelim 19 Ekim'de burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulmasına! Öncelikle fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede olacak. 20 Ekim'den 12 Kasım'a kadar sekizinci evinizde geri gidecek olan Merkür, finansal konularla ilgili bir takım kararlar vermeden önce detaylı bir şekilde iyice düşünmek gerektiğine işaret ediyor. 3 Kasım'da Akrep burcunda meydana gelecek güneş tutulması, finansal kaynaklar açısından sizi destekleyecek. Aralık ayının ilk yarısına kadar önemli anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Bu ay bir nevi sizler için dinlenme, okuma, araştırma, öğrenme ayı olacak.
SAYFALAR 1 / 12

    E-Posta ile Paylaş Diğer Sosyal Ağlarda Paylaş

Ünlü Astrologlar 2013'ü Trendus için Yorumladı

Nuray Sayarı
Nuray
Sayarı
Metin Sırma
Metin
Sırma
Oğuzhan Ceyhan
Oğuzhan
Ceyhan
Su Karakuş
Su
Karakuş
Dinçer Güner
Dinçer
Güner
 


kisa orta uzun
TRENDUS BÜLTENE ÜYE OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Modadan güzelliğe, sağlıktan dekorasyona en yeni haberlerle hazırlanan şık Trendus bülteni emailinize gelsin!

Instagram Fotoğrafları

Sara Sampaio Carl`s Jr. reklamında
Sara Sampaio Carl`s Jr. reklamında - Portekizli model Sara Sampaio, ünlü burger zincirinin seksi reklam kampanyalarının son yüzü oldu.

90'ların popüler trendi Mom Jeans geri döndü! Sokak stillerinde sıkça görmeye başladığımız bu riskli trendi uygulamayı düşünüyor musunuz?

Evet stilime adapte edeceğim
Hayır riske girmeyeceğim
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?

TRENDUS INDEX

Ana Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.boxerdergisi.tv   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com