Üye Girişi | Yeni Üyelik

Nuray Sayarı'nın Akrep Burcu 2013 Genel Yorumu

SAYFALAR 8 / 12
Nuray Sayarı
AKREP BURCU 2013

Bu yıl Akrepler özel hayatlarına düşkün olacaklar.. Ama görünür bir yerde idareci pozisyonunda olmak da bir diğer isteğiniz olabilir. Kariyeriniz sizin liderlik yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çok iyi bir fırsat çünkü insanlara ilham verebilir onları ortak hedefler için harekete geçirebilirsiniz. Birçok Akrep burcu insanı yüksek evlerde bulunur. Günlük çalışmanızda hızlı akan ve inisiyatif kullanmak gerektiren işlerde bulunursunuz. Ama kendinizi ve diğer insanları sıkıştırmamaya çalışın.

Parasal konularda şanslı biri olarak çok önemli miktarda gayrimenkule ve diğer varlıklara sahip olabilirsiniz. Bütçeleme ve bilgi sizin parasal dünyadaki başarınızın anahtarı. Bazı zamanlar çok para harcamak isteyebilirsiniz fakat önemli bir alış veriş yapmadan önce bir kaç gün bekleyiniz.

Bu yıl Akrep için ilişkilerin, öğrenmenin ve paranın yılı olacak. Seyahat de edebilirsiniz. Bu yıl bazı zamanlar dört bir taraftan çekiştiriliyormuşsunuz gibi gelebilir bunların arasından en çok istediğiniz şeyleri seçin.

Haziran ayının 24'üne doğru şanslı Jüpiter İkizler burcuna hareket edecek ve 25 Haziran yengeç burcuna geçerken size parasal kazanç getirecek. Bu talih gezegeni genelde temasta olduğu her şeyi genişletir. Bu yüzden evrenden sizin mali durumunuzu da genişletmesini isteyin. Evinizin geliri sizin veya eşinizin maaşlarına yapılacak zamlarla artacak. Eğer ev kredisine veya tüketici kredisine başvuracaksanız Jüpiter sizin yanınızda olacak. Yatırımlarınız ve emeklilik birikimleriniz bu dönemde artmaya devam edecek. Bu parasal durum gelecekte de devam edecekmiş gibi para harcamak sizin için çekici gelebilir. Bütçenizi aklınızda tutun ve harcadığınızdan çoğunu tasarruf edin.

Haziran ayının 25'inde Jüpiter Yengeç burcuna girecek. Bu geçiş bakış açınızı genişletecek ve 2014 Temmuz'undan başlayarak yeni kariyer fırsatları getirecek. Bu geçişin ana teması aklınızı harekete geçirmek olacaktır. Bu yüzden bir sertifika veya bir diploma edinmek için üniversiteye geri dönebilirsiniz. İş veya yeni yerler görmek için seyahat edin, yeni insanlar ve kültürlerle tanışın. Yengeç evinin bir başka yönü de ruhani kısmıdır kendi içinizdeki benliğinizle yakından tanışın veya dinle ilgili konuları araştırın. Sonuç olarak bu kendinizi yeniden tarif etmek için çok iyi bir fırsat.

Hayatınızda ilerlemek için bu dönem plan yapmak çok daha akıllıca olacak. Satürn Aralık 2014 tarihinde burcunuzu terk edecek ve bu durumda uzun dönem hedeflerinize giden yolda başlangıç adımlarınızı atmanız gerekiyor.

Özellikle 24 Nisan 22 Mayıs dönemlerinde bazı zamanlar işinize konsantre olamayabilirsiniz. Bu durumunuzun çözümü öğle yemeğinden sonra yürümek olacaktır. Bu sizin sağlığınız için de çok yararlıdır. Bu arada soğuk algınlığından ve nezleden korunun. Satürn ve Uranüs'ün birlikteliği daha sağlıklı bir yemek yeme alışkanlığına geçmenize neden olacak.

Arkadaş seçiminizde insanları hayatınıza davet etmede çok seçicisiniz. Birçok Akrep burcu insanının bir çok tanıdığı vardır ama çok az arkadaşı bulunur. Bu insanlar kendilerini Akrep burcu insanına kanıtlamış ve yakın çevresine girebilmiş kimselerdir. Bu insanların bazıları iş arkadaşlarıdır ya Akreplerin bir organizasyonda tanıştığı insanlardır. Siz iyi tanıdığınız insanlarla daha rahat ediyorsunuz.

Aşk, romantizm ve tutku sizin hayatınızın olmazsa olmazlarıdır. Sizin aşık olduğunuz kişiden gelen duygusal birlikteliğe ihtiyacınız var. Siz gerçekten sahiplenici bir insansınız çünkü sevdiğiniz insan olmadan bir hayatı düşünemiyorsunuz. Bu sonuç olarak gereksiz kıskançlığa sebep oluyor ve ilişkinize zaman içinde zarar veriyor. Sevdiğiniz kişiyi yüksek romantizminiz ile sevin ve ilişkinize inancınız tam olsun. Bir Boğa ile duygusal bir ilişkiniz olabilir veya diğer Su burçları olan Yengeç ve Balık ile. Başak ve Oğlak burçları çoğu zaman Akrep burcuyla uyumludur ama Akrep Aslan ve Kova burçları uyum sağlamayabilir.

Aile ilişkileriniz aile fertleriyle aranızda bulunan kopmaz bağlardan oluşuyor. Bazı aile fertleri sizin en iyi arkadaşınız bazıları ile ise çok az temasınız oluyor. Bir anne veya baba olarak ise tamamen yumuşak bir dokunuşsunuz. Çoğu zaman kendinizi ve çocuklarınızı iyi hissettirmek istiyorsunuz. Ama kendinize doğruyu yapıp yapmadığınızı sorun. Çocuklarınıza rehberlik yapıp onlara hayatın değerlerini öğretmeniz hepiniz için çok daha iyi olacaktır.

Çoğu insan fark etmese de siz bir duygu insanısınız. Bunun sebebi duygu ve düşüncelerinizi sadece seçtiğiniz bir kaç kişi ile paylaşmanızdır. Anlayışlı bir insan olarak sizin duygularınıza hitap eden bütün arkadaşlarınız ve ailenizden insanlar için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz.

SAĞLIK

25 Nisan ay tutulması ve yeni ayla birlikte burcunuzda gerçekleşiyor. Eski alışkanlıklarınızdan arınmaya istekli ve kararlı olacaksınız. Spor yapmak ve enerjik olmak yılın tamamında sizin için çok önemli olacak. Burcunda 11 Eylül Venüs burcunuzda ruhsal dengenizi koruyun. 30 Eylül'de Merkür burcunuzda sadece mutluluğa odaklanın. 22 Ekim Merkür burcunuzda gerilemeye başlıyor. Çok mecbur değilseniz cerrahi müdahalelerden çakının. 3 Kasım güneş burcunuzda tutuluyor. Depresyondan ve size mutsuzluk veren her şeyden uzaklaşın. Kasım yeni ay burcunuzda 25 Nisan dolunay burcunuzda kararlı olun ve enerjinizi artırın.
SAYFALAR 8 / 12

    E-Posta ile Paylaş Diğer Sosyal Ağlarda Paylaş

Ünlü Astrologlar 2013'ü Trendus için Yorumladı

Nuray Sayarı
Nuray
Sayarı
Metin Sırma
Metin
Sırma
Oğuzhan Ceyhan
Oğuzhan
Ceyhan
Su Karakuş
Su
Karakuş
Dinçer Güner
Dinçer
Güner
 


2015 Tarot Falı

Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde
Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde - Dior, 10 yıldır Cannes Film Festivali kapsamında Majestic Hotel`deki Dior Suitinde misafirlerini ağırlıyor. Dior renklerinden hazırlanan suitte bu sene de ünlülere makyaj ve manikür yapıldı.

kisa orta uzun

88. Oscar Ödülleri’nde hangi ünlü ismin Armani Prive tasarımı elbisesini daha çok beğendiniz?

Cate Blanchett
Naomi Watts
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?TRENDUS INDEX


Ana Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com