Üye Girişi | Yeni Üyelik

Nuray Sayarı'nın Balık Burcu 2013 Genel Yorumu

SAYFALAR 12 / 12
Nuray Sayarı
BALIK BURCU 2013

Bu yıl Sizin için en iyi kariyer tercihi size bir şeyler öğreten ve sürekli masa başında olmanızı gerektirmeyen bir iş olabilir. Birçok alanla ilgilendiğiniz için tam olarak ne istediğinizi bulmanız biraz zor olabilir. Bütün bu ilgi alanlarınızı birleştirecek bir kariyer bulmaya çalışın. Günlük çalışma ortamınızda yüksek teknolojili araç, gereçle çalışmayı seviyorsunuz.

Bu yıl İş ortağınız sizin gibi para işleriyle fazla ilgilenmek istemeyen biri için can kurtaran olabilir. Para kazanmak güzel ama para harcamak, kredi kullanmak uzmanlık gerektiren işler gibi görünüyor sizin için. Eşinizle konuşup dikkatli bir bütçe yapmak için beraberce çalışın. Tasarruf yapın ve harcamalarınızda nakit kullanın.

Bu yıl parasal konular dikkatli davranmak gerektiriyorsa dal yatırımlarınız dolayısıyla para kazanabilirsiniz. Bu yıl eğitim konusunda yoğunlaşacaksınız ve aynı zamanda zamanı kullanma becerilerinizi geliştireceksiniz. Bu yıl akrabalarınızla ilişkileriniz gelişebilir.

Haziran ayının 24'üne doğru Jüpiter'in İkizler burcunda olması dolayısıyla ev hayatınız durumdan karlı çıkabilir. Bu etki yılın ilk yarısı sürebilir ve aileniz, arkadaşlarınızla mutlu saatler geçirebilirsiniz. Bu ailenizi bir araya toplamak için iyi bir zaman.

Yeni bir ev kiralamak veya satın almak durumunda olabilirsiniz. Evinizin konumundan memnunsanız evinizi yeniden dekore etmek isteyebilirsiniz. İlk başta iyi bir fikir gibi gelip sizle yaşamasını istediğiniz bir akrabanızın gelişinden daha sonra pişman olabilirsiniz.

Özellikle bahar aylarında evde tamiratları yapacak ustaları kiralarken onlar hakkında biraz araştırma yapın. Ev kira sözleşmesini çok dikkatli okuyun.

Jüpiter Haziran'ın 25'inde Yengeç burcuna girdikten sonra eğlenceli yanınıza önem verin. Aktif bir sosyal hayat bekleyin. Bekar da olsanız evlenmek üzere de olsanız romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Eğer biri ile çıkmayı düşünüyorsanız etrafınızda bir çok aday bulabilirsiniz.

Bu yıl şanslı bir yıl. Ailenize bir kişi daha katılabilir, eğer çocuklarınız varsa çok mutlu anlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz insanları şımartmaya çalışabilirsiniz. Bu yüzden bütçenize bağlı kalın. Çocuklarınızı aktivitelerine katılmak isteyebilirsiniz. Eğer çocuklarınızdan biri üniversiteye başlayacaksa ekstra masrafların olmasına hazır olun.

Jüpiter Yengeç burcuna doğru hareket ederken yeni bir spor öğrenebilirsiniz. Komşularınızın katılacağı bir doğa yürüyüşü tertipleyebilirsiniz veya yeni bir hobi edinebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak yeni bir yol bulun.

Satürn 6 Ekim 2012'de girdiği Akrep burcundaki seyahatine devam edecek. Bu 2013 yılını bilginizi genişletmek için ideal bir yıl yapacak. Bir diploma almak için okula yeniden dönmeyi düşünün eğer alacağınız eğitim işinizde yararlı olacaksa bu maksatla kurslara katılın. Siz de bilginizi insanlarla paylaşarak onlara bir seminer vermeyi düşünebilirsiniz.

Bu yıl değişik kültürlere ilginiz gelişebilir ve değişik bir ülkenin kültürünü ve dilini öğrenmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda bir kere gideceğiniz bir yere gezi düzenleyebilirsiniz. Bu geziye arkadaşlarınızla birlikte gidebilirsiniz.

Uranüs 2018 yılına kadar sürecek olan Koç burcundaki yedi yıllık geçişine devam edecek. Beklenmedik olayların gezegeni olarak bilinen Uranüs değişimi başlatacak. Dikkatinizi harcama alışkanlıklarınıza ve gelir potansiyelinize verin. İçinde düzenli tasarruflarınız olsan bir bütçe hazırlayın.

Neptün burcunuzda ilerlemeye yavaşça devam edecek. 2025 yılına kadar Balık burcunda olacak olan yönetici gezegeninizin varlığından yararlanın çünkü bu sizin hayatınızda bir daha olmayacak. Bu özel zamandan fırsat bilip kendiniz hakkında bilgi edinmeye çalışın.

Balık burcundaki Neptün altıncı hissinizi geliştirecek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için size ilham verecek. Bu dönemde iç sesinizi dinleyip büyük şeyler hayal edin. Burcunuzda bulunacak olan Neptün çekiciliğinizi arttıracak. İnsanlar sizdeki bu olumlu değişimi fark edip olumlu yönde cevap verecekler. Bu etkiyi iş hayatınızda, sosyal ve aşk hayatınızda da kullanın. Bu dönemde her duyduğunuza inanmayın. Sözlerin gerçekliğini araştırın.

Seçilmiş bir grup arkadaş sizin hayatınızın temelini oluşturur. Bu insanlar güvenebildiğiniz insanlardır. Bu birkaç insan ruh eşleriniz, hayat boyu arkadaşlarınız ya da hayatınıza size bir şey öğretmek için girmiş insanlardır. Bu arkadaş grubunuzla sessiz sakin bir akşamı birçok insanla tanışacağınız davetlere tercih ediyorsunuz. Aynı zamanda kariyerinizden tanıdığınız geniş bir arkadaş çevreniz var.

Aşkta siz bir romantiksiniz ve hiç bir özel günü kaçırmıyorsunuz. Aynı zamanda yalnız kalmak istemiyorsunuz. Mutluluğun ve huzurun evlilikle geleceğine inanıyorsunuz. Bir insanla çıkarken bazen fazlasıyla bu kişiye bağlanıyor, ayrılmanız gereken zaman da ayrılamıyorsunuz. Bunu kalbinizle fark ediyorsunuz ama ilişki içinde olma özlemi her seferinde galip geliyor. Sizin ideal eşiniz bir Başak insanı olabilir. Toprak burçlarından ikisi olan Oğlak ve Boğa ile romantik ilişki sizin hassasiyetinize iyi bir denge getirir. Diğer su burçları olan Yengeç, Akrep ve Balık burçlarıyla da iyi bir ilişkiniz olabilir çünkü onlarla çok ortak noktanız var. Ama İkizler veya Yay burcundan biriyle ilişkiniz çok belirsiz olacaktır.

Ailenizde kardeşlerinize olan düşkünlüğünüz ailenizin tümüne olandan fazla. Onlarla duygusal ve entelektüel bağlarınız var. Kardeşleriniz size güven hissi veriyorlar ve onlarla zaman geçirmek sizi rahatlatıyor. Siz büyürken ailenizin çok yer değiştirmesi ve sürekli değişen aile yaşamınız çocuklarınızla olan yakın ilişkinizin altında yatan sebep olabilir. Onları hayal kırıklıklarından korumak istiyorsunuz. Bu durum ebeveynler için normal olmasına karşın hayal kırıklıklarının çocuklarınıza bir şeyler öğrettiğini anlamanız gerekiyor.

SAĞLIK

Yılın ilk 4 aylık süreci asla salığınız adına ihmalci olmayın. Neptün ve şiron burcunuzda yıl boyu seyrine devam ederken kendiniz için her şeyin hayrına odaklanıyorsunuz. Mars 2 Şubat'ta burcunuzda vücudunuzun enerjisini artırın Venüs 2 Şubat'ta burcunuzda yeni ay Mekür 6 Şubat'ta 24 Şubat'ta burcunuzda gerilemeye başlıyor. Sinir ve sindirim sisteminize dikkat edin.burcunuzda11 mart burcunuzda 19 Eylül dolunay burcunuzda güneş 19 Şubat'ta burcunuzda iradenizi güçlendirin. Venüs 25 Şubat'ta burcunuzda.
SAYFALAR 12 / 12

    E-Posta ile Paylaş Diğer Sosyal Ağlarda Paylaş

Ünlü Astrologlar 2013'ü Trendus için Yorumladı

Nuray Sayarı
Nuray
Sayarı
Metin Sırma
Metin
Sırma
Oğuzhan Ceyhan
Oğuzhan
Ceyhan
Su Karakuş
Su
Karakuş
Dinçer Güner
Dinçer
Güner
 


2015 Tarot Falı

Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde
Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde - Dior, 10 yıldır Cannes Film Festivali kapsamında Majestic Hotel`deki Dior Suitinde misafirlerini ağırlıyor. Dior renklerinden hazırlanan suitte bu sene de ünlülere makyaj ve manikür yapıldı.

kisa orta uzun

88. Oscar Ödülleri’nde hangi ünlü ismin Armani Prive tasarımı elbisesini daha çok beğendiniz?

Cate Blanchett
Naomi Watts
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?TRENDUS INDEX


Ana Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com