NURAY SAYARI 2013 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Nuray Sayarı Koç Burcu 2013 Genel Astroloji Yorumu


Koçlar bu yıl yılın ilk 6 aylık sürecinde kariyer basamaklarını hızla çıkacak olan ve her işi becerebilecek çok hırslı bir enerjide olacaklar. Kariyer basamaklarını her zaman büyük azimle tırmanacaklar. Emeğe çok önem verdikleri için önem görmek isteyecekler. İsteklerini anlayıncaya kadar sabırsızlıkları kendilerine engel olamayacaklar. Bu yıl pratik yeteneklerinizi kariyeriniz açısından geliştirin.

Koçlar çok azimli ve çalışkan olduklarından iş arkadaşlarınız zorlukların üstesinden gelmede her zaman Koçlara güvenirler. Ancak Koçların bu durumda yapabileceklerinden çok iş almamak üzerine prensipleri olmalıdır. Koçların analitik yetenekleri güçlü olduğundan başkalarının göremediklerini rahatça görürler.

Tasarruf yeteneği çok yüksek olan Koçların yılın her dönemde varlık edinmeleri çok kolaydır. Birçok Koçun eli sıkıdır ve karşılığını alamayacakları şeylere para harcamazlar. Koçların yatırım yaparken risklere dikkat etmeleri gereklidir.

Bu yıl gezegenlerin hayatınız üzerine etkileri para, kariyer, ev / aile, eğitim ve kişisel gelişim alanlarında görülecek. Yılın sonlarına doğru seyahate de çıkabilirsiniz. Bu yıl diğer insanlar hayatınızın bir parçası olsalar da ilgi odağınız kendiniz, ilgi alanlarınız ve aileniz olacaktır. 

24 Hazirana doğru yani Jüpiter üçüncü eviniz olan İkizlerden geçtiğinizde zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sıkışık bir günlük programınız olacaktır. Ancak bu yoğun tempo sizin tam aradığınız yaşam tarzıdır. Jüpiter'in geçişi aynı zamanda sosyal faaliyetlerinizi, komşular ve akrabalarla iletişiminizi arttıracaktır. Jüpiter ayrıca zeka ve merakınızı arttıracağından bu dönemde daha fazla kitap, ansiklopedi ve dergi okuyacaksınız. Kendinizi eksik hissettiğiniz yönlerde geliştirmek isteyeceksiniz.

Jüpiter 25 Haziranda Yengeç burcuna girdiğinde ev hayatınız çok canlanacak çünkü bu bölge Güneşin dördüncü evi olan ev ve aile evidir. Yılın ilk günlerinde Jüpiter İkizler burcunda devam ederken ev hayatınıza ve yapılacaklar listesi hazırlayın. Jüpiter'in bu geçişi yararlı olabilir ama unutmayın ki Jüpiter genişlemenin gezegenidir. Bu yüzden yapabileceğinizden fazlasına kalkışmayın. İşe başlamadan öncelikler listesi hazırlayın. Jüpiter bu dönemde arkadaşlar ve akrabalarla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Bu dönemde bir aile buluşması olabilir.

Bu yıl Koçların aşk hayatları yaşama kattıkları olumlu enerjiden nasiplerini alacaklar. Eğlenceli ve romantik olan Koç burcu aşkı nasıl canlı tutacağını ve romantik bir atmosferi yaratmayı iyi bilir. Bazı zamanlar aşkları çıkmaza girip kopma noktasına gelse bile Koçlar aşklarını kolay bırakmaz ve yeniden canlandırmayı bilirler.

SAĞLIK
Burcunuzda seyrine devam etmekte olan Uranüs sebebiyle beden sağlığınızdan çok yılın ilk üç ayında sinir sisteminize dikkat etmelisiniz. 10 Nisan yeni ay burcunuzda beden sağlığınıza verdiğiniz önem daha önemli olurken kendinizi daha değerli hissedeceksiniz. Kilo vermek istiyorsanız diyete başlamak ve ağır egzersizler yapmaktan kaçının bu dönemde kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz ve başladığınız spor ve diyetten başarılı sonuç almaktan zorlanırsınız. Olumsuz alışkanlıklarınızdan arınmak için uygun bir süreçtesiniz. Diyet yapmak ve egzersiz başlamak için 25 Nisan için en uygun zaman.12 Mart burcunuzun yönetici gezegeni mars burcunuzda her konuda mücadele gücünüz yükselirken beden enerjiniz artacak. 18 Mart 20 Mart arası kazalara karşı dikkatli olun. 22 Mart Venüs burcunuzda görsel değişimlere ihtiyacınız artabilir. 14 Nisan Merkür burcunuzda solunum yolları rahatsızlıklarına ve alerjik rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalı asla beden sağlığınız için ihmalci davranmamalısınız.18 Temmuz Uranüs burcunuzda gerilemeye başlıyor.19 Ekim ay tutulması depresyona girme olasılığınız yüksek ruhunuzu diyette sokmak ve size fazlalık veren her şeyden arınmak için çok uygun bir dönem.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X