Üye Girişi | Yeni Üyelik

Nuray Sayarı'nın Koç Burcu 2013 Genel Yorumu

SAYFALAR 1 / 12
Nuray Sayarı
KOÇ BURCU 2013

Koçlar bu yıl yılın ilk 6 aylık sürecinde kariyer basamaklarını hızla çıkacak olan ve her işi becerebilecek çok hırslı bir enerjide olacaklar. Kariyer basamaklarını her zaman büyük azimle tırmanacaklar. Emeğe çok önem verdikleri için önem görmek isteyecekler. İsteklerini anlayıncaya kadar sabırsızlıkları kendilerine engel olamayacaklar. Bu yıl pratik yeteneklerinizi kariyeriniz açısından geliştirin.

Koçlar çok azimli ve çalışkan olduklarından iş arkadaşlarınız zorlukların üstesinden gelmede her zaman Koçlara güvenirler. Ancak Koçların bu durumda yapabileceklerinden çok iş almamak üzerine prensipleri olmalıdır. Koçların analitik yetenekleri güçlü olduğundan başkalarının göremediklerini rahatça görürler.

Tasarruf yeteneği çok yüksek olan Koçların yılın her dönemde varlık edinmeleri çok kolaydır. Birçok Koçun eli sıkıdır ve karşılığını alamayacakları şeylere para harcamazlar. Koçların yatırım yaparken risklere dikkat etmeleri gereklidir.

Bu yıl gezegenlerin hayatınız üzerine etkileri para, kariyer, ev / aile, eğitim ve kişisel gelişim alanlarında görülecek. Yılın sonlarına doğru seyahate de çıkabilirsiniz. Bu yıl diğer insanlar hayatınızın bir parçası olsalar da ilgi odağınız kendiniz, ilgi alanlarınız ve aileniz olacaktır.

24 Hazirana doğru yani Jüpiter üçüncü eviniz olan İkizlerden geçtiğinizde zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sıkışık bir günlük programınız olacaktır. Ancak bu yoğun tempo sizin tam aradığınız yaşam tarzıdır. Jüpiter'in geçişi aynı zamanda sosyal faaliyetlerinizi, komşular ve akrabalarla iletişiminizi arttıracaktır. Jüpiter ayrıca zeka ve merakınızı arttıracağından bu dönemde daha fazla kitap, ansiklopedi ve dergi okuyacaksınız. Kendinizi eksik hissettiğiniz yönlerde geliştirmek isteyeceksiniz.

Jüpiter 25 Haziranda Yengeç burcuna girdiğinde ev hayatınız çok canlanacak çünkü bu bölge Güneşin dördüncü evi olan ev ve aile evidir. Yılın ilk günlerinde Jüpiter İkizler burcunda devam ederken ev hayatınıza ve yapılacaklar listesi hazırlayın. Jüpiter'in bu geçişi yararlı olabilir ama unutmayın ki Jüpiter genişlemenin gezegenidir. Bu yüzden yapabileceğinizden fazlasına kalkışmayın. İşe başlamadan öncelikler listesi hazırlayın. Jüpiter bu dönemde arkadaşlar ve akrabalarla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Bu dönemde bir aile buluşması olabilir.

Bu yıl Koçların aşk hayatları yaşama kattıkları olumlu enerjiden nasiplerini alacaklar. Eğlenceli ve romantik olan Koç burcu aşkı nasıl canlı tutacağını ve romantik bir atmosferi yaratmayı iyi bilir. Bazı zamanlar aşkları çıkmaza girip kopma noktasına gelse bile Koçlar aşklarını kolay bırakmaz ve yeniden canlandırmayı bilirler.

SAĞLIK
Burcunuzda seyrine devam etmekte olan Uranüs sebebiyle beden sağlığınızdan çok yılın ilk üç ayında sinir sisteminize dikkat etmelisiniz. 10 Nisan yeni ay burcunuzda beden sağlığınıza verdiğiniz önem daha önemli olurken kendinizi daha değerli hissedeceksiniz. Kilo vermek istiyorsanız diyete başlamak ve ağır egzersizler yapmaktan kaçının bu dönemde kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz ve başladığınız spor ve diyetten başarılı sonuç almaktan zorlanırsınız. Olumsuz alışkanlıklarınızdan arınmak için uygun bir süreçtesiniz. Diyet yapmak ve egzersiz başlamak için 25 Nisan için en uygun zaman.12 Mart burcunuzun yönetici gezegeni mars burcunuzda her konuda mücadele gücünüz yükselirken beden enerjiniz artacak. 18 Mart 20 Mart arası kazalara karşı dikkatli olun. 22 Mart Venüs burcunuzda görsel değişimlere ihtiyacınız artabilir. 14 Nisan Merkür burcunuzda solunum yolları rahatsızlıklarına ve alerjik rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalı asla beden sağlığınız için ihmalci davranmamalısınız.18 Temmuz Uranüs burcunuzda gerilemeye başlıyor.19 Ekim ay tutulması depresyona girme olasılığınız yüksek ruhunuzu diyette sokmak ve size fazlalık veren her şeyden arınmak için çok uygun bir dönem.

SAYFALAR 1 / 12

    E-Posta ile Paylaş Diğer Sosyal Ağlarda Paylaş

Ünlü Astrologlar 2013'ü Trendus için Yorumladı

Nuray Sayarı
Nuray
Sayarı
Metin Sırma
Metin
Sırma
Oğuzhan Ceyhan
Oğuzhan
Ceyhan
Su Karakuş
Su
Karakuş
Dinçer Güner
Dinçer
Güner
 


2015 Tarot Falı

Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde
Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde - Dior, 10 yıldır Cannes Film Festivali kapsamında Majestic Hotel`deki Dior Suitinde misafirlerini ağırlıyor. Dior renklerinden hazırlanan suitte bu sene de ünlülere makyaj ve manikür yapıldı.

kisa orta uzun

88. Oscar Ödülleri’nde hangi ünlü ismin Armani Prive tasarımı elbisesini daha çok beğendiniz?

Cate Blanchett
Naomi Watts
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?TRENDUS INDEXAna Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com