NURAY SAYARI 2013 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Nuray Sayarı Kova Burcu 2013 Genel Astroloji Yorumu


Bu yıl evrensel kardeşlik burcunun altında doğan biri olarak arkadaşlarınıza çok büyük önem veriyorsunuz ve hayatınızda onların değeri çok özel. Arkadaşlarınız erkek yada kadın hayatın değişik seviyelerinden geliyorlar ve siz her bireyi özeliklerine göre hayatınızda yerlerine yerleştiriyorsunuz. Sizin etrafınızdaki her insanın kendine göre özelliği var ve bunlar normların dışında insanlar. Siz alışıldık insanları sıkıcı buluyorsunuz sadece sizin ilginizi çeken, sizi enterese eden insanlar arkadaşınız olabiliyor.

Heyecanlı ve hayat dolu ama aynı zamanda romantik hayattan büyük zevk alıyorsunuz. Karşı cinsle sürekli flört halinde olma ve randevulaşma ve uzun konuşmalar kalbinize giden yol. Bağımsızlığınız sizin için çok önemli olduğundan bu doğanız sizin evliliğinizin önünde duran en büyük engel. Sizin için doğru insan aynı zamanda sizin için en iyi arkadaş olan ve sizin bağımsızlık duygunuzu anlayıp aynı zamanda da eşiniz olmak isteyecek kişidir. Karşıt burcunuz Aslan insanları ile iyi bir ikili olabilirsiniz ayrıca Koç ve Yay burcu insanları sizin özgür ruhunuza ilgi duyabilirler. Bir diğer Kova burcu insanıyla birçok ortak yönünüz olabilir veya diğer hava burcu olan İkizler ya da Terazi ile geçinebilirsiniz. Ama Boğa ve Akrepler sizin için uygun eşler olamayabilirler.

Aileniz sizin konforlu yaşam alanınız ve siz bu insanlarla olmaktan çok büyük zevk alıyorsunuz. Hayatın bu alanında çok geleneksel bir duruşunuz var. Bu özelliğiniz çok güvenli bir çocukluk geçirdiğinizden ortaya çıkmış olabilir. Kova burcu insanlarının aileleri genelde küçüktür. İkiz çocuklarınız olabilir. Bir ebeveyn olarak çocuklarınızı merak ve ilgilerini öğrenmek yönünde canlı tutarsınız. Ama verdiğiniz mesajda biraz istikrarsızsınız. Bu yüzden çocuklarınıza güçlü bir temel sağlayacak değerleri ve prensipleri vermeyi ihmal etmeyin.

Bu yıl çalışmak ve oynamak için birçok fırsatınız olacak aynı zamanda en derin düşüncelerinizi de araştırabileceksiniz. Ev hayatı, romantik dakikalar ve kariyer sizin dikkatinizi çeken konular. En yakın arkadaşlarınızla zaman geçirirken yeni tanışacağınız insanlarla çevreni geliştireceksiniz.

Haziran ayının 24'ünden itibaren Jüpiter 5. Güneş eviniz olan İkizler burcunda bulunacak. Bu dönem romantik ve sosyalleşme fırsatları getirecek. Özellikle bekarlar için dönem çok verimli geçecek. Bu kesinlikle bir ruh eşi bulacağınız anlamına gelmez. Jüpiter burada gece ve gündüzleri eğlenceyle doldurmak için bulunmaktadır. Çiftler için Jüpiter'in burada olması romantizmi arttıracak.

Aktif bir sosyal hayatınız var ve bu yıl arkadaşlarınızla sık görüşeceğiniz ve yeni insanlarla tanışacağınız bir yaşamınız olacak. Boş zamanlarınızı spor, egzersiz ve kültürel faaliyetlerle veya hafta sonu gezileri ile doldurabilirsiniz. Yaratıcılık Jüpiter'in bulunduğu İkizler burcunun bir başka özelliğidir. Bu yüzden yeni bir şeyler öğrenin ve evinizi yeniden dekore edin veya bilgisayar konusunda kendinizi geliştirin.

Eğer çocuklarınız varsa onlarla gurur duyacaksınız ve çocuklarınızın başarılarını kutlamak için çeşitli fırsatlar bulacaksınız. Çocuklarınızla bir arada olmak ve onlarla zevkli anlar geçirmek sizin için bu dönemde daha kolay olacak. Onların okul sonrası aktivitelerinde rol sahibi olun.

Bu dönemde yatırımlarınızla ilgili dikkatli olun. Özelikle Mart, Nisan ve Ağustos aylarında başkalarının sözlerine kanıp paralarınızı bilmediğiniz alanlara yatırmayın. Aynı şey şans oyunları içinde geçerli

Birçok fırsatın olacağı, fikirleriniz ve özgünlüğünüzü ortaya çıkaracak zor bir kariyer alanını seçersiniz. Rutin olan hiç bir şey sizin ilginizi çekmez. Kovalar liderlik fırsatları olan bir alana girmek isterler ve böylece değişim isteklerini gerçekleştirebileceklerini düşünürler. Sakin bir çalışma alanı yüksek üretkenlik için olmazsa olmazınız. Siz takım çalışmasına yatkın sadık bir çalışansınız. Pozisyonunuz arttığında bağlarınızı koparıp ilerlemeniz biraz zor olabilir. Kendinize nereye giderseniz gidin aynı güçlü ilişkileri başka insanlarla da kurabileceğinizi hatırlatın.

Parasal anlamda başarınız tamamen planlama, bütçeleme ve organizasyon yeteneğinize bağlı. Yoksa paralarınız parmaklarınızı arasından kayıp gidebilir. Ev sahibi olmanız çok iyi fikir gibi görünse de bu yıl uzun vadeli yatırımları da düşünmelisiniz. Muhafazakar yaklaşımı benimseyin ve detaylara dikkat edin. İhtiyaçları olan insanlara acıyorsunuz. Bu iyi ama önce kendinize yardım edin. 

Bu yıl Güneşinizin 10. Evi olan Akrep burcunda Satürn bulunacak ve kariyerinizi olumlu yönde etkileyecek. Bu transit sizin göze girmenize neden olacak ama hareketlerinize dikkat edin. Toplantılarda ilk konuşan siz olun. Ekstra görevler almaya gönüllü olmanız kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak. Eğer bir terfinin peşindeyseniz yeni fırsatları Nisan veya Mayıs aylarında aramaya başlayın çünkü Yaz aylarında kariyerinizde yeni bir yere gelebilirsiniz. Satürn'ün bu geçişinin sonucu tamamı ile size bağlı. Sorumluluk size doğal bir şekilde geldiğinde beklentileri biraz zorlanarak da olsa karşılamaya çalışın ve amirlerinizin isteklerine daha iyisini bilmenize rağmen boyun eğin.

Güneşinizin 10. evresi aynı zamanda statüyle de ilgilidir. Satürn'ün bu sektörden geçişi 2014 yılının sonuna kadar devam edecek. Bu dönemde iş yerinizde katıldığınız bir kulüp veya organizasyonda tanınabilirsiniz. Bu dönemi iş performansınızda göstereceğiniz üstün başarı ile geçebilir ve amirlerinizin övgülerini hak edebilirsiniz. Hırslarınıza ve tutkularınıza kapılmayın ve statünüzü yükseltmek için bütçenizi zorlayıp çok lüks bir araba almaya kalkmayın.

İkinci güneş evinizdeki Neptün aynı zamanda sizin değer verdiğiniz şeylerle ilgilidir. Kendinize ve becerilerinize değer vermeniz sizin ilk hedefiniz olmalı. Kendinizi materyal şeylerle değerlendirdikçe onların bazılarını kaybetmeniz doğal bir sonuç olacaktır. Bırakın egonuz maddiyat yerine başardıklarınız üzerinden konuşsun.

Pluton'un kendinizi yenilemek için gösterdiği etki derin olacak ve sizin bilinçaltınızı etkileyecek. Anılarınız, pişmanlıklarınız ve çözülemeyen meseleler sadece sizin değişmeniz için ortaya çıkacaklar. Bazıları olumlu olacak bazıları ise olumsuz. 

Bu geçiş sizin psikolojik motivasyonlarınızı incelemenize yardımcı olacak. Stresli bir ortamda nasıl davrandığınıza bakın özelikle diğer insanların rol aldığı olaylara nasıl cevap veriyorsunuz ve bu cevapların arkasındaki sebepler nelerdir? Bunu yaparken kendiniz hakkında çok şey öğreneceksiniz ve dış dünyada ve kariyerinizde daha başarılı olacaksınız.

SAĞLIK 

Bu yıl sağlıklı ve enerjik olacağınız bir yıl 18 mayıs 22 nisan bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz. Yeni ay 10 Şubat'ta burcunuzda bedeninizi dinlendirin. 21 ağustosta dolunay burcunuzda sadece mutlu olmayı isteyin ve size gerilim veren her şeyden uzaklaşın. Mars burcunuzdan 1 Şubat'ta ayrılıyor. Huzurunuz artıyor. Güneş 19 Şubat'ta burcunuzda kendinizi mutlu hissettiren sporlara zaman ayırın. Merkür 19 Şubat'ta burcunuzda.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X