NURAY SAYARI 2013 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Nuray Sayarı Terazi Burcu 2013 Genel Astroloji Yorumu


Bu yıl iş ve kariyerinizde çok başarılı olabilirsiniz. Çalışma ortamınızın insanların içinde olması gerekmekte yoksa performansınız düşüyor. Var olan bir yapı içinde yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz bir iş sizin için çok iyi olur. Kariyerinizi değiştirmek sizin için çok normal. Altıncı hissinizi kullanarak kariyerinizde yükselebilirsiniz. 

Çok zengin olma şansınız var ve bunu parasal konuları iyi yöneterek ve para kazanma gücünüzle elde edeceksiniz. Her zaman tutumlusunuz ve her yaptığınız alışverişte aldığınız malı değerine göre değerlendiriyorsunuz. Eğer fiyatına değiyorsa satın alıyor değmiyorsa satın almıyorsunuz. Her zaman sizin hedefiniz finansal güvenceye kavuşmak. İstediğiniz lüks yaşamı parayı idare etme yeteneğiniz sayesinde elde edeceksiniz.

Parasal konular, ev hayatı, eşiniz, seyahat ve kariyeriniz 2013 yılının temel konuları olacak. Sosyalleşme ve çevre edinme size bu yıl şans getirecek. Ama bir aile ferdi veya yakın bir arkadaş ile çatışma yaşayabilirsiniz.

Jüpiter 9. Güneş eviniz İkizler burcundan geçerken bilgi, seyahat ve ruhani konular öncelik kazanacak. 2012'nin son altı ayında Jüpiter yine bu sektördeyken seyahat etmeyi ihmal etmediniz. Bu yıl da Haziran'ın 25'ine kadar seyahat edeceksiniz. Bildiğiniz bir yöreye ya da başka bir ülkeye gidecek bolca yeni manzaralar izleyeceksiniz. Her zaman gitmek istediğiniz bir yere bir seyahat düzenleyin ya da birden çok destinasyona gitmeye çalışın. Ayrıca yakın yerlere uzun hafta sonu seyahatleri düzenleyebilirsiniz.

Jüpiter'in bu sektördeki etkisi seyahat etmenin ötesine geçmekte… Diğer kültürlerin yaşam şekillerini incelemek sizin merakınızı cezbediyor. Bakış açınızı genişleterek bu yıl öğrenebileceğinizin azamisini öğrenin. Eğlence için yeni bir kursa gidin, yeni bir dil öğrenin veya müzelere, sergilere giderek bakış açınızı genişletin. Bunların hepsini yaptıktan sonra bilgi dağarcığınızı doldurun. Bu yaptıklarınız kariyerinizde ve yapmak istediklerinizde önümüzdeki yıl ve 2014'te sizin için yararlı olacak. 

Haziranın 25'inde Jüpiter Yengeç burcuna ilerlediğinde kariyerinizi aydınlatacak. On iki yılda bir gelen bu durum özelikle yazın Jüpiter, Satürn ve Neptün ile bir düzleme geldiğinde size şans getirecek. Jüpiterin getirdiği iyimserlikle taşıyabileceğinizden fazlasını yüklenebilirsiniz. Bu ailenizde ve iş yerinizde Ağustos ayında zorluklar çıkarabilir. En iyi yaptığınız şeyi yapın. Dengeleyin.

Jüpiter güneşinizin 10. Evinden geçerken sizin için insanlar da hareketler kadar önemli olacaklar. Her kesin sözüne inanmayın bazıları her şeyi söz verir ve gerçekleştirmez. Evden çalışma opsiyonunuz varsa bunu bir düşünün. İşinizi ufaktan başlatıp parasal olarak riske girmeyin.

Satürn bir kaç yıl sürecek olan Akrep burcundaki seyahatine devam edecek. Satürn burada iken bu parasal bir engelle karşılaşabilirsiniz. Bunun sizin banka hesabınızla değil fikirlerinizle bir ilgisi var. Bu geçiş sırasında tutumlu olmanın faydasını göreceksiniz. Bütçenizi yapın, borçlarınızı ödeyin ve ilerisi için finansal planlar ortaya çıkarın. 

Satürn'ün bu konumdaki en büyük mesajı neye değer verdiğinizi öğrenmeniz olacaktır. Çok sevdiğiniz elbiseleriniz ve eşyalarınızın verdiğiniz paraya değip değmeyeceğini öğreneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamadan sevdiğiniz insanlar için çok para mı harcadınız. Bunu iyice düşüneceksiniz.

Ahlaki konularda gündeme gelebilir ve bazı insanların sizin güvenli çevrenizden çıkmasına neden olabilir. İnançlarınıza sahip çıkın ve adil olmadığını düşündüğünüz durumlara itilmekten kaçının. Bu durum oluşmasa da bazı ahlaki değerlerinizi düşünecek ve onları günlük hayatta kullanılabilecek prensipler haline getireceksiniz.

Herkes sizin birçok arkadaşa, iş arkadaşına ve tanıdıklara sahip insan canlısı birisi olduğunuzu biliyor. Bu insanlara değer vermenize rağmen hiç biri içinizde ne hissettiğinizi tam olarak bilmiyor. Siz kendinize ait bir insan olmadan kendinizi yarım hissediyorsunuz. Bir ruh eşine çok ihtiyacınız var. Bir insanı ruh eşiniz olarak ilan etmeden önce iyice ölçüp biçin ve onu tanımaya çalışın. Koç burcu tam karşıt burcunuz ve aşk yaşayabileceğiniz bir burç gibi görünmektedir. Aynı zamanda bir Aslan veya Yay da size uygun olabilir. Hatta diğer Hava burçları İkizler, Kova veya diğer bir Terazi sizin için ideal ruh eşi olabilirler. Ama sadece Yengeç veya Oğlaklar kalbinizi fethedeceklerdir.

Aileniz için derin bir sorumluluk duygusu taşımaktasınız. Eğer çocuklarınız varsa çocuklarınız için de aynı sorumlulukları taşımaktasınız. Ama gençlik dönemlerinde çocuklarınızla aranıza mesafe koymaktasınız. Çocuklarınız büyüdükçe onların arkadaşı olacaksınız.

Sizinle arkadaş olan insanları evrenin merkeziymişçesine hissettirmeyi biliyorsunuz. Birçok arkadaşınız sizin için çok önemliler.

İş veya romantik ilişkilerde yükümlülük altına girmek Uranüs'ün bu konumunda pek iyi olmaz. Değişim gezegeninin altında başlayan bir birliktelik aynı başladığı gibi hızla biter. Bu iş için görüştüğünüz avukat, muhasebeci veya finansal danışman gibi insanlar içinde geçerlidir. İşe almadan önce insanların mesleki geçmişini gözden geçirin.

Çok sayıda bilgiyi toplayıp analiz etme yeteneğiniz bulunmakta. Bu bilgileri gözlemleme ve konuşmalar vasıtasıyla elde ediyorsunuz. Zamanı geldiğinde bilgilerinizden oluşan tüm tabloyu ortaya çıkarıyorsunuz. Fakat bazen bilgileri çok fazla analiz ediyorsunuz. Bundan kaçının. Şüpheye düştüğünüzde önsezilerinizi gerçekler ve güvendiğiniz bir kişinin fikirleriyle destekleyin.

SAĞLIK 

Sağlık evinizde Neptün yıl boyu seyrine devam ederken sizi zorlayan sağlık sorunlarında şifa bularak arınacaksınız. Ayrıca ruh ve beden bağlantınızı güçlendirerek yeniden yapılandırabilirsiniz. 27 Mart dolunay burcunuzda sindirim sisteminize dikkat edin 17 ağustosta Venüs burcunuzda kendinize zaman ayırın.9 Eylül Merkür burcunuzda hiç bir şey için sinirlenmeyin sakin olun. 23 Eylül güneş burcunuzda. Sizi zinde tutan egzersizleri yapın spor yapmıyorsanız spora başlayın. 5 Ekim yeni ay burcunuzda sadece formda kalmak için ve enerjinizi yükseltmek için fazla yorulmamaya özen gösterin. 8 Aralık mars burcunuzda yeme içme alışkanlığınıza önem verin ve zinde olmaya özen gösterin.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X