Üye Girişi | Yeni Üyelik

Nuray Sayarı'nın Yengeç Burcu 2013 Genel Yorumu

SAYFALAR 4 / 12
Nuray Sayarı
YENGEÇ BURCU 2013

Bu yıl arkadaşlarınızın kalbinizde özel bir yeri var ve yakın çevrenizdeki insanlara kendinizi adıyorsunuz. Yanlarında kendiniz gibi olabildiğiniz insanların sayısı bir kaç kişi. Bu insanlarla olduğunuz anlarda herkesten sakladığınız gerçek siz olabiliyorsunuz. Parti vermek yerine sessiz sakin akşam yemeklerini tercih ediyorsunuz. Birçok Yengeç insanı yeni insanlarla birlikte olmaktan pek hoşlanmaz.

Aile ilişkileri en önem verdiğiniz ilişkiler ve bu güçlü bağlardan gelen güvenlik sizin için çok önemli. Aile fertleriyle uyuşamadığınız noktalar olsa da akrabalarınızla yakın irtibatta bulunmaktan hoşlanıyorsunuz. En önem verdikleri ilişki türü aile bağı olduğu için çoğu Yengeç kendi ailelerinin olmasını tercih eder.

Fakat ruh eşinizi bulmak biraz zaman alabilir. Çok seçici olduğunuz için biraz zaman alabilir ama doğru insanı bulmak için buna katlanılır. Yengeçler için karşı tarafın arzuları onların kalbini kazanmak için yeterli değil. Siz ilişkiniz için bir güvence istiyorsunuz ve ilişkiyi bitirmek gerektiğinde bunu yapamayabiliyorsunuz.

Birçok Yengeç burcu ömür boyu ilişki düşünür ve sabırları sonuç olarak hak ettiği ödülü bulur. Karşı burcunuz olan Oğlak burcu sizi çekebilir yada diğer su burçları olan Akrep ve Balık sizin için iyi bir partner olabilir. Koç ve Terazi sizin için iyi bir seçim olmayabilir fakat Boğa ve Başak burçlarının pratikliği sizi cezbedebilir.

2013 yılında kutlama için birçok fırsatınız olacak. Bu yıl kariyerinizdeki kişiler ve size yakın insanlar sabrınızı zorlasalar da dünyanın bir adım ötesinde olabilme şansınız olacak.

Talih gezegeni Jüpiter Haziran ayının 25'ine doğru yengeç burcunda olacak ve 12. Güneş evinizde yıl boyunca sürdürdüğü geçişini tamamlayacak. Jüpiter bu konumda sizin koruyucu meleğiniz olacak ve sizi koruyacak. Bu durumu test etmeye kalmayın ama Jüpiter'in en son dakikada yardımınıza geleceğini de unutmayın. Önce kabiliyet ve bilginize güvenin sonra da Jüpiter'e.

25 Haziran itibari ile Jüpiter yengeç burcundayken meditasyon yaparak, müzik dinleyerek iç sesinize ulaşabilirsiniz. İş konularında inisiyatifinizi dinleyin. Ama söylediklerinize dikkat edin. Sizi destekliyor gibi gözüken biri altınızı oymaya çalışıyor olabilir. Zor olan şey kimin sizin yanınızda, kimin size karşı olduğunu bulmak olacaktır.

SAĞLIK:

Bu yıl sağlıklı fakat gezegenlerin konumunda kaynaklan anan evhamlarınız olası özellikle 31 Mayıs Merkür burcunuzda 27 Haziran 21 Temmuz Merkür burcunuzda geri harekette. Olduğu süreçte yersiz endişeler ve korkular kendinizi hasta değilken hastalık enerjisini yoğun bir şekilde yaşamanız olası bu süreçte imkanınız varsa yoga, pilates gibi egzersizler yapmaya ruhunuzun dinginliğini artırmalısınız. 3 Haziran Venüs burcunuzda 21 Haziran güneş burcunuzda sadece kendinizle ilgilenin. 26 Haziran Jüpiter burcunuza geçiyor. Kilo almaya ve beden olarak enerjinizi düşürmemeye özen duymalısınız.14 Temmuz mars burcunuza geçiyor. Fiziksel olarak kendinizi aşırı yormaktan kaçının. 8 Temmuz da yeni ay burcunuzda.
SAYFALAR 4 / 12

    E-Posta ile Paylaş Diğer Sosyal Ağlarda Paylaş

Ünlü Astrologlar 2013'ü Trendus için Yorumladı

Nuray Sayarı
Nuray
Sayarı
Metin Sırma
Metin
Sırma
Oğuzhan Ceyhan
Oğuzhan
Ceyhan
Su Karakuş
Su
Karakuş
Dinçer Güner
Dinçer
Güner
 


2015 Tarot Falı

Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde
Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde - Dior, 10 yıldır Cannes Film Festivali kapsamında Majestic Hotel`deki Dior Suitinde misafirlerini ağırlıyor. Dior renklerinden hazırlanan suitte bu sene de ünlülere makyaj ve manikür yapıldı.

kisa orta uzun

88. Oscar Ödülleri’nde hangi ünlü ismin Armani Prive tasarımı elbisesini daha çok beğendiniz?

Cate Blanchett
Naomi Watts
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?TRENDUS INDEX


Ana Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com