Üye Girişi | Yeni Üyelik

Oğuzhan Ceyhan'ın Koç Burcu 2013 Genel Yorumu

SAYFALAR 1 / 12
Oğuzhan Ceyhan
KOÇ BURCU 2013

Koç Burcu'nda çok güzel gezegen etkileri var. Genel yılın etkisine bakarsak Satürn Terazi Burcu'ndan çıktı yani duygusal ilişkileriyle ilgili güzel gelişmeler var. Koç kadınları çok güzelleşecek. Bilhassa Mart ayında Venüs'ün etkisiyle kadınları kendilerini çok iyi hissedecekler. 6 Mart-24 Nisan fiziksel olarak Koç'ları çok iyi bir dönem bekliyor. 30 Mart'ta küçük gerginlikler olacak olsa da genel olarak kudretli ve güçlüler. Geçtiğimiz yıl çok zor geçti. Hatta son iki seneyi çok zor geçirdiler. Kimisi maddi kimisi duygusal olarak zorluklarla yüz yüze geldiler. Karışıklık yaşadılar. Yılın ilk 6 aylık dönemde çok seyahat etme durumu söz konusu, Jüpider'in İkizler'iyle beraber de eğitim hayatlarında gelişmeler olacak. 2013'ün ikinci yarısından itibaren de mülk almak, ailesel ilişkilerin gelişmesi söz konusu. Kendilerini keyifli ve iyi hissetmeleri ön planda. Küçük seyahetler Temmuz 16'sı gibi olabilir. Eylül ve Mart iş ve kariyer açısından çok önemli. 21 Şubat-11 Mart arasında yeni ay ve dolunay etkisiyle iş ve kariyer hayatlarında ciddi bir yükseliş olacak. Fakat Eylül ayında biraz zorlanacaklar. Eylül'ün 4'ünden itibaren başlayacak bazı döngüler sıkıntı yaratacak. En belirgin olarak sağlık, diyete dikkat edecekleri tarih 22 Mart-21 Nisan arası(güneş koçtayken). Bu dönemde hem sürprizlerle karşılaşıyorlar hem de seyahatler söz konusu oluyor. 23 Ocak ve 17 Şubat'ta sürpriz aşk, 27 Temmuz ise beklenmedik durumlar var hayatlarında keyifli bir döneme gidecek. Maddi olarak durumlarına biraz dikkat etmeleri lazım. 20 Nisan ve 10 Mayıs'taki güneş ve ay tutulması ile 25 Mayıs'taki güneş tutulması ile birlikte maddi sıkıntılarını kısmen çözecekler. 18 Ekim'den sonra ilişkiler, iş ortaklıkları gibi konular gündeme gelecek. 18 Ekim itibariyle çok büyük bir güçlenme ve iyileşme dönemine girecekler.
SAYFALAR 1 / 12

    E-Posta ile Paylaş Diğer Sosyal Ağlarda Paylaş

Ünlü Astrologlar 2013'ü Trendus için Yorumladı

Nuray Sayarı
Nuray
Sayarı
Metin Sırma
Metin
Sırma
Oğuzhan Ceyhan
Oğuzhan
Ceyhan
Su Karakuş
Su
Karakuş
Dinçer Güner
Dinçer
Güner
 


2015 Tarot Falı

Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde
Dior Özel Suitleri ile Cannes Film Festivali`nde - Dior, 10 yıldır Cannes Film Festivali kapsamında Majestic Hotel`deki Dior Suitinde misafirlerini ağırlıyor. Dior renklerinden hazırlanan suitte bu sene de ünlülere makyaj ve manikür yapıldı.

kisa orta uzun

88. Oscar Ödülleri’nde hangi ünlü ismin Armani Prive tasarımı elbisesini daha çok beğendiniz?

Cate Blanchett
Naomi Watts
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?TRENDUS INDEX


Ana Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com