SU KARAKUŞ 2014 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Aslan Burcu 2014 Genel Astroloji Yorumu


YILIN İLK YARISINDA ŞANSINIZ: MOTİVASYON VE SORUN ÇÖZME YETENEĞİ, İYİMSERLİK VE OLUMLU BEKLENTİLER ŞANSLI SONUÇLARA GÖTÜRECEK. YILIN İKİNCİ YARISINDA ŞANSINIZ: JÜPİTER YILIN İKİNCİ YARISINDA BURCUNUZA GEÇECEK VE HER KONUDA ŞANS GETİRECEK. EVLENEBİLİRSİNİZ.

AŞK-MEŞK

Yılın ilk yarısında ruhsal gelişim teknikleriyle ilgilenin, pozitif düşünmeyi öğrenin ve kendinize aşkı çekin. Çünkü Temmuz'dan itibaren evlenmek için birden fazla fırsatınız olacak. 16 Temmuz'da Jüpiter burcunuza geçtiğinde, yaşam biçiminiz, standartlarınız ve yaşam kaliteniz tamamen değişecek. Hayatınızın her alanına saçılan bolluk ve bereketten elbette aşk yaşamınız da nasibini alacak. 

Bir ilişkiniz var ve mutluysanız 13 Haziran( +/- 5 gün) da gerçekleşen dolunayda çok dikkatli olmalısınız. Merkür gerileyecek ve yanlış anlama, önyargılarla ilişkileri yıkma potansiyelinizi yükseltecek. Onu ve herkesi yanlış anlamakla ayrılığın yolunu açacaksınız. Aynı günlerde Satürn'de gerilediği için aile birliğini sürdürmek, yuvanızda devamlılık sağlamak da zor olabilir. Yine o dönemde Plüton'da gerileyeceği için iş ve sağlık yaşamınızda gerilemeler oluşacak ve istediğiniz değişiklikleri bir türlü gerçekleştiremeyeceksiniz. Yaz aylarında hayatınızın dört bir yanında olumsuzluklar fark edip birinin size bir şey yaptığından da kuşkulanabilirsiniz. Oysa gezegenler gerilerken dış faktörler kendiliğinden oluşur. Bu dönemde ayrılırsanız geri dönme şansı bulamazsınız. Bu nedenle düşünmeden fevri hareketlerden kaçınmalısınız.

12 Ağustos-5 Eylül arasında aşkın prensesi Venüs burcunuzdan geçiş yapacak ve çekiciliğinizi kat kat arttıracak. Bu dönemde başkalarının gözünde adeta Afrodit gibi görüneceksiniz. Büyüleyici havanızın farkında olmalı ve neden etrafınızın bu kadar kalabalık olduğunu kavramalısınız. 

22 Kasım da aşk alanınızda oluşan yeniay, yeni tanışmalarda, sosyalleştiğiniz anlarda yakınlık kuracağınızı ve uzun sürecek bir ilişkiye adım atacağınızı düşündürecek. Öte yandan bu kişide tanımlamanızın nerdeyse imkansız olacağı bir şey var. Düş kırıklığına uğramamak için onun göründüğü gibi fakat görünmeyen ve bilemeyeceğiniz özelliklerinin olduğunu da unutmamalısınız. 16-27 Kasım arasında yeni bir aşka yelken açabilirsiniz ve hayal dünyasında kaybolmamaya dikkat etmelisiniz. Venüs aşk alanınızda olacağı için herhangi bir çekime kapılma ihtimaliniz son derece güçlü. Venüs bu alandaki yolculuğunu 10 Aralık da sonlandıracak ve bu süreçte karşınıza birbirinden hoş alternatifler olacak. 

PARA-PUL

1 Mart'da başkalarının kaynaklarından yararlanacağınız, çalışmadan kazanacağınız paralarla ilgili yeni bir başlangıç, teklif, değerlendireceğiniz bir fırsat oluşacak. Jüpiter geriliyor olacak ve yine de büyük şans sizden yana. Sezgilerinizi dinleyin, başvurularınızı yapın ve büyük şans denemesine korkmadan girin. Bir hayalinizi gerçekleştirmek an meselesi olacak. Bu bir süreç. Yeniay gerçekleştiği günden 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. 10 gün boyunca yeni kaynaklar elde etmeye çalışmalısınız. 

16 Mart'da para alanınızda oluşan dolunay gergin değil tam tersine verimli etkiler taşıyacak. Paraya ihtiyacınız varsa veya acil bir iş arayışındaysanız yılın en iyi fırsatı yine yılın başlarında karşınıza gelecek. Mars ve Satürn o sırada geriliyor yani hevesiniz sizi bir süreliğine terk etmiş, disiplinli çalışmalar yapamıyor olacaksınız. Buna rağmen koşullar ve açılar o kadar güzel ki geçmişden bu yana bekleyip durduğunuz bir işe başlamanız kuvvetli ihtimal. Öte yandan biri sizin adınıza tanıtımınızı yapamaz. Kendiniz yapmalısınız. Hiç kimse referans olamaz veya referanslarınız yeterli olmaz. Yakın çevreniz destek vermeyebilir. Bu nedenle beklentilerinizi yine kendiniz sağlamalısınız. Başarabilirseniz işinizle aranızda kısa sürede manevi bir bağda kurulacak. 

16 Temmuz sonrası moraliniz ve yaşam standartınız iyileşecek. Ancak gerçek anlamda bolluk ve bereket için 2015 yılını beklemeniz gerekiyor. Hazırlık aşamasında Jüpiter'in yarattığı moral ve iyimserliğin kişiye hem maddi hem de manevi getirileri olduğunu öğreneceksiniz. Bu hazırlık sizi daha iyi bir geleceğe götürecek ve o geleceği 2015 yılı Ağustos ayında yaratmaya başlayacaksınız.

25 Ağustos da para alanınızda bir yeniay doğacak. Bu yeniay zorunluluklardan dolayı yeni bir işe veya gelire evet demenizi sağlayacak. Çok istekli olmayabilirsiniz fakat yaşam koşulları, hayal kırıklıklarınızı örtme çabanız dahası yerlerde sürünmeye başlayan özgüveniniz ne olursa olsun kabul etmenizin ilk sebebi olacak. Günü kurtaracak anlaşmalar yapabilir, sözler verebilirsiniz. 

9 Eylül ( +/_5 gün) de piyango ve şans oyunlarında kalbinizin sesini duyabilirseniz kazanmaya adaysınız. Fakat daha iyisi uzun sürecek gelirler elde edebilirsiniz. Bu nedenle telif, sponsorluklar, nafaka ve prim gibi sürekliliği olan gelirlere yönelmelisiniz. 

Uzun zamandır iş ve sağlık alanınızda yolculuk yapan Plüton, iş yaşamınızı sil baştan yenilemenizi sağladı. 2008 yılından bu yana bir düzen yıktınız ve yerine yenisini kurdunuz. Süreç bitmemiş de olabilir. Bu durumda en iyiye doğru yol aldığınızı bilmelisiniz. Plüton size güç vaad etti ve sağladı. Hiç olmadığınız kadar kendinize güveneceksiniz.

Ocak ayı boyunca yeni iş fırsatları kapınızı çalacak. Aslına bakarsanız bu fırsat pek de yeni değil. Bir süre önce başvuru yapmıştınız ve ümitle bekletilmiştiniz. Veya bir ihaleye girmek için ertelemelerin bitmesini beklemiştiniz. Her ne ise beklediğiniz, beklemenin süresi bitiyor ve yılın ilk gününde oluşan yeniay yeni bir iş teklifini getiriyor. Mutlaka değerlendirin. Söz verin, imza atın, bilginizi paylaşın. Zarar görmeyecek tam tersine otoritenizi kabul ettireceksiniz. 

Yılın son günleri yaklaşırken 22 Aralıkda benzeri bir etki daha oluşacak. Bu kez iyinin iyisi teklif edilecek zira Venüs de geri gitmiyor. Avantaj sizden yana olurken ikinci teklifi daha kolay kabul edebilirsiniz. Üstelik Jüpiter'de o günlerde burcunuzda yol alacağı için bu teklif düşünebileceğinizden daha büyük bir gelir sağlayacak. 17-27 Aralık arasında işinizi iyi yönetin ve fırsatları kaçırmayın. 

ÇOLUK-ÇOCUK

Çocuklarınızla aranızda oluşan gerilime11-21 Mart arasında ise aranızda dikkat etmelisiniz. Dinlemeden yargılamak çocuğunuzun kalbini kıracak ve tamiri zor bir yara travma olarak benliğine kazınacak. Duyduklarınızın yalan veya yanlış olma ihtimali güçlü. 

16 Temmuzdan itibaren sadece çocuklarınızla değil tüm yakınlarınızla ilişkiniz iyileşecek ve dinginleşecek. Birbirinize bir şey öğrettiğinizi fark edecek, bu alışverişten memnun olacaksınız.

Çocuklarınız varsa ilişkinizin en iyi olduğu dönem 16-27 Kasım arası. Karşılıklı anlayış ve birlikte aktivitelere katılmaktan duyulan keyif tavan yapacak. 

Bebek sahibi olmak için aceleniz yoksa 2015 yılındaki şahane tarihleri bekleyin. Aceleniz varsa en iyi olasılık 16-27 Kasım dönemi. Ve bu dönemde doğan bebeğiniz hayal kırıklıklarına yatkın, hassas birisi olarak dünyaya gelecek.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X