SU KARAKUŞ 2018 BURÇ YORUMLARI


KENDİ BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN ÜSTTEKİ İKONLARA TIKLAYIN

Su Karakuş Koç Burcu 2018 Genel Astroloji Yorumu


Görünen o ki 2018 aşk ve arkadaşlık yaşamınızda geçen yıl başlayan çeki düzen verme işinin tamamlanacağı yıl olacak. Sadece bu kadar değil, birbirinden güzel yaratıcı projelere imza atacak ve yeni yaşam amaçları, yeni idealler geliştireceksiniz. Kısaca hayat amacınızı bulacaksınız sevgili Koç.

31 Ocak da aşk alanınızda oluşan ay tutulması yalnız kalbinize asil bir aşkı konduracak. Arayışlarınız şansla ve tesadüfle harmanlanacak tabii gözünüzü dört açmanız da gerekecek. Belkide sadece bir iş nedeniyle tanıyacağınız bu kişiden görür görmez etkilenecek ama geleceğinize damga vuracağını tahmin edemeyeceksiniz. Ay tutulmaları gerçekleştiği günden 15 gün önce etkili olmaya başlar, 15 gün sonraya dek etkisi sürer.

16 Şubat da bu kez Güneş tutulmasıyla yeni bir sosyal ağ kuracaksınız. Ya da yeni bir sosyal çevreye girecek, birlikte yeni bir hayat planı yapacağınız kişilerle tanışacaksınız. Bu ani bir fikir olarak aklınıza gelen şeyin eyleme dönüşmüş hali. Tutulmayla Merkür kavuşumu aniden ışıldayan cin fikirlerin yaşama katkısını çoğaltırken, Venüs-Satürn arasındaki tatlı bağlantı kalıcı ilişkilere adım atma eğilimini güçlendirecek. Veya diğer bir deyişle neye başlarsanız onun hayatınızda uzun vadeli olması olası. Ani teklifler, ani tanışmalar, aniden kalabalık ortamlara davet edilmeler hepsi değerlendirilesi durumlar olacak.

15 Mayıs dan itibaren Uranüs burcunuza bir süreliğine veda edecek ve para alanınıza yerleşecek. 6 Kasım’a kadar mali konulardaki büyük değişimin ne olacağına dair epeyce fikir sahibi olacaksınız. Ani zenginlikler veya aniden para kaybetmek gibi şaşırtıcı değişiklikler gelecek 7 yılınızın konusu. Kısa bir süreyi Boğa burcunda geçiren mali konularda ani sürprizler yaratan, özgüveninizi yükselten Uranüs tekrar ve son sürprizleriniz yapmak üzere burcunuza giriş yapacak. Burcunuzdayken yeniden görünüşünüz ve kişisel stilinizle ilgilenecek, iyileştirecek.

13 Temmuz da Güneş tutulması yengeç burcunun 20.derecesinden size ev alma, taşınma, yuva kurma veya mülk edinme fırsatı sunacak. Açıkçası bu bir fırsat değilde baskı ve zorunluluk. Geri gidiyor olsa da tam da tutulmanın karşısından sert bir bakış fırlatan Plüton tutulmaya yeniliklere, egoya, duygulara meydan okuyacak ve hafifce can yakacak. Tutulma sırasında yöneticiniz Mars da gerilediği için hiçbir şeye enerjinizin kalmadığını hissedeceksiniz. Yine de güneş tutulmalarının hayatı iyileştirme ve yükseltme görevi olduğunu unutmamalı, gücünüzü toplamalı ve evle ilgili yenilikleri yapmalısınız. Temmuz ayı boyunca karşınıza çıkan her fırsatı iyice irdeleyin.

27 Temmuzda Ay tutulması yine arkadaşlık alanında gerçekleşecek. Temmuz bir hayli hareketli. Tutulmalar ard arda geleceği için olaylarda ard arda gelecek ve hareket halinde olacaksınız. Olağan koşullarda en sevdiğiniz şey aksiyon almak ama bu kez Mars da arkadaşlık alanında gerilediği için sosyalleşmek, dış dünyayla irtibat kurmak istemeyecek, yalnızlığı tercih edeceksiniz. Ama unutmayın yenilikler yalnız başınıza tatsız gelir. Buna rağmen hayatınızda artık sadece yük yaratan size iyi gelmediğini düşündüğünüz kişileri hayatınızdan eleyeceksiniz.

11 Ağustos da yeni bir Güneş tutulmasıyla evinizle ilgili yenilik yapmak zorunda kalacaksınız ve şansın her zaman sizden yana olmadığınız bazen tek başınıza şansa güvenmeden harekete geçmenin daha yararlı olduğunu kavrayacaksınız. Yanlış düşüncelerin, yanlış yargıların nedeni Merkür gerilemesi. Üstelik hala yöneticiniz Mars gerilediği için hiçbir şeyi düzletmeye enerji harcanmak istemeyeceksiniz. Buna rağmen yenilik yapma gücünü bulacak zorunlulukları avantaja çevirmeye çalışırsanız başaracaksınız.

8 Kasımdan itibaren Jüpiter ekstra gelirler alanından çıkıp seyahat, medya ve eğitim alanınıza yerleşecek ve size daha çok yararlı olacak. Bu konumda ne yaparsanız yapın paraya ve sevgiye dönüştürebileceksiniz. Seyahatler size aşkı ve parayı getirirken, yeni eğitim fırsatları karşınıza çıkacak. Uzun zamandır eğitimini almayı düşündüğünüz bir etkinlik ücretsiz olarak karşınıza çıkacak. Veya yeniden okul sıralarına dönme şansı bulacaksınız. Evren geleceğinize yatırım yapmanız için her türlü şansı karşınıza çıkaracak. Yurt dışında yaşamaya başlamak, vize almak, kitabınızın basılması, basın yayın alanında çalışmaya başlamak veya yazdıklarınızla şöhret basamaklarını tırmanmak ya da yazılımlarınızın paraya dönüşmesi ihtimaller arasında. Tabii değerlendirebilenler için. Bu alan aynı zamanda mahkemelerle ilgilidir bu nedenle davalarınızın lehinize sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz. Patent almak veya ticari başvurular yapmak içinde yine 8 Kasım ve sonrasını seçmelisiniz. 26 Kasımda Güneş-Jüpiter kavuşumu yaşandığında ve 7 Aralıkdaki yeniay döneminde bu konularla ilgili güzel haberler alacaksınız.

Yöneticiniz Mars bu yıl burcunuzda yolculuk yapmayacak. Ve 26 Ocak-17 Mart arasında aşk alanınızdan geçecek. Bu sizin biraz gergin ama cinsel enerjinizin oldukça yüksek olacağı bir evre. Hormonlarınız yalnızsanız yeni bir aşkı davet edecek. Bir ilişkiniz varsa çekişmelerin sonu tatlıya bağlanacak ve git gide yakınlaşacaksınız. 6-31 Mart arasında Venüsde burcunuzda yol alacağı için çekiciliğinizle hayranlarınızın sayısının artmasına şaşırmamalısınız.

Su Karakuş
Uzman astrolog
Instagram/ facebook/ youtube: sukarakus
HER HAKKI SAKLIDIR

Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X