Beauty Fest İstanbul

A’dan Z’ye Güzellik Hakkında Her Şey Bu Festivalde!

 

Beauty Fest İstanbul
Yayın Tarihi: 25.01.2018 12:58:00
Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan Beauty Fest İstanbul 4-5-6 Mayıs’ta görkemli bir organizasyonla kapılarını açıyor. 

Güzellik hakkında her şey 4-5-6 Mayıs tarihlerinde Uniq’te kendini iyi hissetmek isteyen kozmetik meraklılarıyla buluşuyor. Nefes terapisiyle başlayan güne ‘nail art’ etkinliğiyle devam edip uzman konukların workshoplarına katılabilir, gününüzü muhteşem bir konser ile sonlandırabilirsiniz.
                             

Peki Beauty Fest İstanbul’un programında neler var?
60’tan fazla marka tüketiciyle buluşuyor.
En son trendler Beauty Fest İstanbul’da deneniyor, makyaj tüyoları hakkında öğrenmek istedikleriniz uzman makyaj artistlerinin uygulamalarıyla yanıt buluyor.
Sosyal medyadan merakla takip ettiğiniz fenomen ve bloggerların konuşmalarına, sektörün uzmanları ile yapılan workshoplara katılıp, gelecek yılın astroloji haritası yorumlarını dinledikten sonra müzik ve eğlencenin keyfine varabilirsiniz.

Güzellik hakkında merak ettiklerinizin cevabını bulucağınız dolu dolu 3 gün geçireceksiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X