Belly Armor Battaniye

Dünyada büyük ilgi gören Amerikan Hamile Giyim ve Aksesuar markası Belly Armor artık Türkiye’de. Battaniyesini günün her saati kullanabilirsiniz.

 

Belly Armor Battaniye
Yayın Tarihi: 13.05.2011 14:39:00

BELLY ARMOR ürünleri, doğmamış bebeğinizi modern yaşam koşullarıyla beraber hayatımıza girmiş olan elektronik ürünlerin yaydığı radyasyondan maksimum koruma sağlamak amacıyla geliştirilmiş.

Günlük hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelmiş olan cep telefonları, bilgisayarlar, MP3 çalarlar, medya aletleri, baz istasyonları, enerji nakil hatları, televizyonlar, mikrodalga fırınlar, kablosuz ağlar ve benzeri birçok elektronik alet yaydıkları radyasyonla anne adaylarının ve bebeklerinin sağlıklarını riske atmakta.
 
Çoğu gümüş iplikten yapılmış özel RADIASHIELD kumaşı ve en yüksek kalitede malzemelerle üretilen BELLY ARMOR, emniyet ve rahatlığı şıklıkla birlikte sunarak radyasyondan korunmayı sağlıyor.
 
RADIASHIELD kumaşı aynen topraklama kablosunun elektrik akımını nötrleştirdiği gibi gelen elektromanyetik dalgaları nötrleştirerek günlük radyasyona karşı kalkan görevi görüyor. Bu şekilde anne adayları ve bebeklerinin üzerinde oluşan radyasyona maruz kalma oranı minimuma indiriliyor.
 
Koleksiyon içinde yeralan The Belly Blanket (Battaniye) güvenli, hafif, nefes alan ve anti-alerjik olmakla beraber aynı zamanda çamaşır makinesinde de rahatlıkla yıkanabiliyor.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X