Benji Madden ve Cameron Diaz'ın Kalp Isıtan Evlilik Yıl Dönümü Paylaşımı

Benji Madden, Cameron Diaz ile evliliklerinin 7. yılında paylaştığı bir post ile aşkını bir kez daha ilan etti.

 

 

Benji Madden ve Cameron Diaz'ın Kalp Isıtan Evlilik Yıl Dönümü Paylaşımı
Yayın Tarihi: 7.01.2022 14:43:00
Ünlü çiftlerin mutlu bir evliliğe sahip olması ve bunu içten bir şekilde getirmeleri hepimizi umutlandırıyor, öyle değil mi? Bu defa radarımızda Cameron Diaz ve Benji Madden çifti var.


Benji Madden, 5 Ocak günü evliliklerinin yedinci yıl dönümü için Instagram'da bir fotoğraf paylaştı. Bir kaplan çiziminin yer aldığı resmin açıklaması ise adeta kalpleri eritti: "Bugün evliliğimizin 7. yılı. Hep böyle bir aileye sahip olmayı hayal etmiştim. Mutlu, huzurlu, istikrarlı, sadık ve koşulsuz bir şekilde eşit, tüm bunların yanında tutku ve derinlikle dolu. Elimizdeki tek gerçek meydan okuma, zamanı yavaşlatmaya karşı. Çünkü bu mutlu çizgimizde hayat hızlı akıyor. Yıl dönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum."


Cameron Diaz ise eşine yorumlarda benzer duyguları dile getirerek karşılık verdi: "Seni her geçen gün daha fazla seviyorum." Çift Ocak 2015'te küçük bir törenle evlenmiş, 2020'de ise kızları Raddix Madden'i kucaklarına almışlardı.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X