Beyaz Butik Zeynep Erdoğan Tasarımı Gelinliklerini Defileyle Tanıttı

Hacer Özil’in sahibi olduğu Beyaz Butik, Zeynep Erdoğan’ın tasarladığı İlkbahar & Yaz 2019 Gelinlik Koleksiyonu’nu önceki günü Pera Palace Hotel’de muhteşem bir defileyle tanıttı. Cemiyet ve iş dünyasından çok sayıda ismin de katıldığı defilede Itır Esen başta olmak üzere 16 yabancı manken yeni koleksiyonu sergilediler.

 

 

Beyaz Butik Zeynep Erdoğan Tasarımı Gelinliklerini Defileyle Tanıttı
Yayın Tarihi: 3.05.2019 16:31:00
Zeynep Erdoğan’ın işçiliği yüksek vintage couture çizgisi, Fransız dantelleri ve püsküllerden oluşan zamansız ve modern tasarımları misafirlerin büyük beğenisi topladı. Melis Ağazat’ın sunduğu defilede katılımcılar bu özel koleksiyonu merakla izlediler. Hayvan dostu bir marka olan Beyaz Butik, defilenin sonunda aile üyesi olan “Beyaz”ı Itır Esen’le sahneye çıkararak büyük alkış topladı. Beyaz Butik’in yıllara damgasını vuran çizgisine yakışan koleksiyon ekrudan krem rengine, kahve köpüğünden beje doğru geniş bir renk skalasına sahip.

Defileye katılan isimler arasında Arzu Sabancı, Nazlı Kayı, Meltem Demir, Tuğçe Peksayar, Tuğba Develi, Hülya Eltemur, Özlem Eraslan, Müge Sırmabıyık, Berrin Ak, İstanbul Milletvekili Sare Aydın Yılmaz  da vardı.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X