Big Burn İstanbul İçin Geri Sayım Başladı

Türkiye'nin en büyük kamplı elektronik müzik festivali Big Burn Istanbul, ikinci kez, 20-21-22 Temmuz'da Suma Beach’te düzenleniyor.

 

Big Burn İstanbul İçin Geri Sayım Başladı
Yayın Tarihi: 5.07.2018 16:15:00
Beş sahnede 100’den fazla DJ ile kesintisiz müzik deneyimi sunan Big Burn İstanbul Festivali 20-21-22 Temmuz'da Suma Beach’te düzenleniyor.
 
Dünya elektronik müziğinin yıldızlarını ağırlayan festivalin ilk açıklanan isimleri Adam Beyer, Claptone, Dubfire, Seth Troxler ve Tale Of Us gibi devler oldu.
 
Festivalcileri 3 gün boyunca dans ettirecek diğer isimler ise Agents Of Time, Âme (DJ), Bella Sarris, Birds of Mind, Digby, Gerd Janson, Kornél Kovács, Lemurian, Maga, Peggy Gou, Sainte Vie, Sammy Dee, Shaun Reeves, Sonja Moonear, Vaal, Zendid olarak açıklandı. Daha pek çok sürpriz performansın yer alacağı Big Burn İstanbul bir kez daha elektronik müzik tutkunlarını buluşturucak. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X