Üye Girişi | Yeni Üyelik


Güneş Tutulması ve Burçlara Etkisi

Nalan Saner - 12.01.2010

 

 
Güneş Tutulması
Tutulmalar etkilerinin bize en az 15 er günlük devam ettiğini gösterirler. Bunlar 6 ay veya bir senede sürebilir.Mümkün olduğunda Meditasyon ,pozitif Düşünce dua etmeliyiz.Kendimizin ve bütünün hayrına demeliyiz. 
 
15 Ocak 2010 tarihinde 09.07.40 la 13.07.00 da Güneş tutulması yine oğlak burcunda ve son dekanat(son 10 günlük devre) de gerçekleşecek.
 
Bunun açıklaması` da Oğlak 24 derece de: Yöneticinin karmaşık işlere girmesini teşvik eder;  kıtlığa neden olur.` Der çok eski araştırmalar.
 
Güneş Tutulumu; İnsanlara karşı sorumluluğu, enerjiyi ve bu enerjinin nasıl kullanılacağını gösterir. İnsanlarla iletişim kapasitesini, öğretici yönlerini belirler. Güneş tutulumu yoluyle gelen etkiler başkaları ile paylaşılması gerekenlerdir. İyi kullanılmazsa kendi içinde sorunlar yaratır.
 
Bunları kabul etmemek akıntıya kürek çekmek gibidir. Bilinçli bir şekilde, kendini olayların akışına bırakınca gelişme çok daha kolay olacatır.
 
 Hepimizi doğum gününde ki haritasında mutlaka 1 ay ve 1 güneş tutulumu vardır.Bunlar da bize kişiliğimiz üzerindeki etkileri gösterir.
İşin özü her zaman kendimize dürüst olabilmemizde ,endişelenmememizde,insanlara kızmamamızda, herkese ve her şeye saygılı olup, ne yaşarsak yaşayalım en yüce hayrımıza olduğunu kabul edip teşekkür etmemizde yatar.
Hepimiz bir görevle geldik ve beynimizi, vücudumuzu, arkadaşlarımızı, en iyi şekilde pozitif bir şekilde kullanmalıyız.Yani sağlıklı beslenmeli,spor yapmalı güzel sözler sarfetmeli kimsenin hakkını yememeli en önemlisi kimseyi istemediği şeyleri yapmaya zorlamamalıyız.
Nasıl sağlıklı beslenmez isek vücudumuz zarar görecekse tatlı söz söylemez eleştirirsekte karşımızdakini kırmış olacağız.Allah kimseyi eleştirmemiş.Bize ne oluyor.Hepimiz yapabildiğimizin en iyisini yapmalıyız. Güneş ve ay tutulmaları bize bunları hatırlatır.Aşırılığa kaçmamamız gerektiğini ve insanlara karışmamamız gerektiğini.  
Güçsüz olduğumuz konuları bilip kabul ettiğimizde ve Allah`tan yardım istediğimizde rahatlarız ve olay kendiliğinden çözülür.
Karşımıza çıkan insanlar bize diğer yüzümüzü gösterirler.Aşk istiyorsak karşımızdakinin aşk çağrıştırdığını, Kızgınsak karşımızdakinin başardığını bizim yapamadığımız tarafımızın kızgınlığa dönüştüğünü gösterir. Eksi ve artılarımızı iyi bilip artılarımızı en iyi şekilde kullanmaya eksilerimizide törpülemeye özen göstermeliyiz.
İşin aslı budur. İster Psikoloğ, ister astroloji,ister Psikiyatrist doktor ,ister meditasyon , namaz kılmayı veya kitap okuyup uygulayarak iyileşmeyi dürüst olmayı seçebiliriz.
Önemli olan kendimize ailemize, yakınlarımıza ,arkadaşlarımıza maddi veya manevi yardım etmek dertlerini dinlemek başımızdan geçenleri anlatarak onların ders çıkarmasını sağlamaktır.
 
Güneş tutulması Oğlak Burcu sonunda olacağı için özellikle kendi burçlarında olduğu için Oğlak`ları- karşısında olduğu için Yengeç`leri kare yaptığı içinde Koç ve Terazileri en çok etkileyecek diğer burçta olanlarda konumlarına göre etki alacaklardır.
Devamlı hayatımızda güneş ve Ay tutulmaları olacağını ve hayatımızın devam ettiğini sadece zaman zaman tutulumlar sırasında da önemli olayları işaret eder. Her zaman kötü yada iyi olacak diye bir şey yoktur.Kötü de yoktur zaten. Biz öyle bakarız. Her olay bize yepyeni mucizeler açar.
 
15 Ocak 2010 Güneş tutulması ve etkileri
 
Koç ;21 Mart-20Nisan
Yaşadıkları olayları anlamaya çalışmalı hiçbir şeyi zorlamalılar.Terlik varsa nedenlerini düşünmeliler.Sabır
Anahtar Kelimeler : Güneş Tutulması , Burçlara Etkisi ,

Yorum Yap Gönder Yazdır Paylaş


Nalan Saner Tarafından Eklenen Son 5 Yazı

Horoskop`ta Vizyon ve Kabul
Horoskop`ta Özgürlük ve Disiplin
Doğum Sayısının tek tek toplamı 4 olanlar İstikrar ve Süreç
Horoskop`ta İfade ve Duyarlılık
Horoskop`ta İşbirliği ve DengeSon Yorumlar

Bu habere daha önce yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olunYorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz


 

Nalan Saner Hakkında


Anahtar Kelimeler
Doğum günü (4)  Eylem planı (2) 
Güneş Tutulması (2)  Şans (2) 
burçlar ocak (1)  Burçlar nasıl? (1) 
burç (1)  Bu hafta (1) 
beraberlik hesabı (1)  balık yengeç (1) 
ay tutulması (1)  aşk yaşa (1) 
Aşk uyumu (1)  Aşk sevgi (1) 
Aşk Kuralları (1)  Aşk Gezegeni (1) 
aşk (1)  Astroloji (1) 
Aralık Meditasyonu (1)  ana hatları (1) 

EN SON YAZILAN BLOGLAR
Ana Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com