Britney Spears'ın 2022 İçin Merak Uyandıran Kariyer Planları

Britney Spears'ın yeni yıl için bazı heyecanlandırıcı planları var!

 

 

Britney Spears'ın 2022 İçin Merak Uyandıran Kariyer Planları
Yayın Tarihi: 29.12.2021 10:00:00
2021 Britney Spears için vasiliğin sona erdiği ve özgürlüğüne kavuştuğu yıl olmuştu. 2022 ise geri dönüşünü kutlayacağı yıl olacak gibi görünüyor. Britney Spears'ın 2022'de şovmen ve girişimci olarak konumlanacağı bazı planları olduğu söyleniyor! 


Entertainment Tonight'a konuşan bir kaynak şu açıklamalarda bulundu: "Britney aktif bir şekilde farklı marka anlaşmalarını ve eğlence fırsatlarını gözlemliyor. Birkaç marka ona inanılmaz teklifler sundu ve Britney bunları sıcak karşıladı. Yeni yılda iş kadını şapkasını takacağı ve geçmişte onun için uygun olmayan farklı girişimleri yeniden keşfedeceği için oldukça heyecanlı.


Ünlü popçu 2019 yılında gerçekten ne istediğini keşfetmek için müziğe ara vereceğini açıklamıştı. Instagram üzerinden yaptığı son paylaşımlarda ise 2022'de müziğe dönme konusunda da hevesli olduğunu söylemek mümkün! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X