2017 GENEL BURÇ YORUMLARIAkrep Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Merhaba Akrep, 2017 burç tahminin 12 yıllık harika bir döneme girdiğini gösteriyor. Aşk hayatında nefes kesici etkinlikle, seyahat ve seni gökyüzüne uçuracak ferahlamalar! Kadere bağlı bir yıla merhaba de.
Ekim ayına kadar Jüpiter, 12inci hane olan Ruhani Sırlar ve İçsel Anlaşmalarda. Geçmişin hala söz konusu ya da en azından geçmişin (veya tercihlerin) hala gününü etkiliyor. Jüpiter ayrıca kendi iç anlaşmalarını eski aşklarla veya yeni bir kişiyle etkiliyor. Ruhani öğretilerin, geçmişle olan bağların, aile karman, karma bağlantıların ve diğer ruhani yolların bu dönemde açığa çıkıyor.
Jüpiter daima sana fayda getirir ama elinde sihirli değnek yok ve oturup beklemek yerine çalışmaya başlamalısın. Jüpiter sana hediye değil, büyük değişimler getirecek. Önüne çıkacak olan avantajları elinin tersiyle itmek yerine dikkatli olmalı ve değerlendirmelisin.
Sen sadık ve cesursun akrep. Derin düşüncelere sahipsin ve sahip olunabilinecek en iyi ittifaklardan birisin. Tutku göbek adın, hayatını yoğun yaşıyorsun. Son derece hislisin, amaçlarının ve isteklerinin peşinden gitmekten korkmuyorsun. Başka insanlar seksi görünüşün ardından giderken senin güçlü duruşun insanları çeken en kuvvetli özelliğin. Sadece çok az kişinin gerçekten tanıdığı derin kişiliğe sahipsin. 
2017 yılında maddi olarak sorumluluk sahibi olacaksın. Saturn, Çok Çalışma ve Disiplin Gezegeni, çoğunlukla para ve mülkiyet sektöründe olacak. Bu yıl pekçok yeni ders alacaksın. Şu anda sıkıntı içinde olmaman, olmayacağın anlamına gelmez, tutumlu olmayı öğrenmelisin.

Burcunun 2017 astrolojisinde şanslı yıldızın Ekim ayında burcunun üzerinde olup 12 ay boyunca kalacak. Bu senin için enteresan bir yıl olacak Akrep.. Egzotik yerlere seyahat etmek dünyaya bakışını değiştirebilir. Hayata karşı heyecanın bu yıl önemli bir mesajı ortaya çıkaracak, hayatın amacını kendi içinde yerine oturtabilirsin.

Aşk
Naptün, İlüzyon ve İdealizm Gezegeni, aşk sektöründe. Aşk hayatını gözden geçirirken kızmızı renkli gözlüklerini takabilirsin. 5inci hane, aşk, romantizm ve yaratıcılık hanesi. Kendini sevilmiyor hissederken veya aşkı ararken bulabilirsin. Bu durum partnerini zor duruma sokabilir.  Eğer mükemmel eşi ya da aşkı arıyorsan hayalkırıklığına uğrayabilirsin çünkü aradığın şey dünya üzerinde yok.

Kendini iyi hissettiğin şeylerle çevrele Akrep, eğer bi sanatçıysan, ressamsan, şairsen tüm bu heyecanlara geri dön ve ruhunu besle; seni mutsuz eden herşeyden uzaklaş. Unutma, para bizi mutlu etmez; mutluluğu satın alamayız.
Eğer çocuğun varsa dikkatli ol, çocuklar çok çabuk değişirler. Onlara kendi alanlarını ve özel hayatlarını ver ama bunu onlara farkettirmeden yap. Sadece kimlik arayışında olduklarını unutma.
Geçtiğimiz 12 yılın en şanslı döneminde olduğunu unutma, 10 Ekim’de Jüpiter 12inci hanenden 1inci hanene, erken doğumgünü hediyesi olarak geçiyor. Bu yıl, geçtiğimiz 12 yıldan daha fazlasını bekle. Benzer fırsatlar bulabilirsin ama yenileriyle de karşılaşacaksın. Geçmişle günümüzü kıyaslamalısın; pişmanlıkların var mı? Eğer varsa bu yılki fırsatlarında aynı hataları yapmamaya özen göstermelisin. 
Özellikle uzun mesafeli seyahatler bu yıl, yılın son üç ayında karşına çıkabilir. Pasaportunun güncel olmasına özen göster. Bu, senin daha fazla keşfetmen için yapılan bird aver olacak. Planlarını gerçekleştirmek için daha dinamik bir dünya seni bekliyor. Bu aylarda kendini egzotik yerlerde bulabilirsin Akrep. Senin olduğun kişiden çok farklı yerler var, entellektüel merakın bu yerlere ulaştığında tatmin olacak. Evinden çok uzakta kendini bulacaksın. Bir e-mail mektup arkadaşı, tüm bu değişiklik ve kültürel farklılıklar için sana yardımcı olabilir.

Yeteneklerine fırsat tanı-  sonuçlar seni de şaşırtacak. Pek çok astrolog, Jüpiter’in 7nci hanenden geçiyor olmasını geçici ilişkilere bağlar ancak Jüpiter, fazladan yararla sana gelecek. Burcun büyük bir çekimin içine giriyor ve eğer biraz çaba gösterirsen ilişkilerden kaçman bile mümkün olmayacak. Son 12 yıl için ilişkiler konusunda en şanslı dönemdesin. Eğer ilişkin bir çıkmaza girdiyse Jüpiter, uzaklaşman için sana yardımcı olacak. Çünkü Jüpiter senin özgür ve öğrenmeye açık olmanı istiyor. 
Eğer yakın zamanda bir ilişkiden çıkdıysan dinamik, başarılı, seyahat etmeyi seven birisini aramaya başlasan iyi olur. Deniz aşırı bir yerden olabilir ya da deniz aşırı bağlantıları olabilir. 
Güneş, burcunun üzerinde parlamaya başlıyor ve güneş, hayatının burada başladığı anlamına gelir. Jüpiter olmadan ne olacağını söyleyemeyiz. Onun enerjisi son derece önemli ve Ekim itibariyle yerçekimine karşı koymana yardımcı olacak.
Bu yıl sadece ailene değil, arkadaşlarına da destek olacaksın. Önemsediğin insanlar sana ihtiyaç duyabilirler. Sen onlar için, buhrandan çıkmalarına yardımcı olacak bir hediyesin. Pek çok gezegenin arkadaşlık sektöründe olmasından dolayı bu yılı çevrende arkadaşlarınla birlikte geçireceksin.

Venüs, Aşk Gezegeni, 3-15 Nisan arasından 28 Nisan’a kadar aşk sektörünün üzerinde olacak. Söz konusu aşk olduğunda gözlüklerini çıkar ve hata yapmamaya özen göster. Ciddi bir ilişkiye adım atmadan önce biraz araştırma yapmak yararına olacaktır. 

Para
Senin için kemerleri sıkma zamanı geldi Akrep, bugünden sonra yemeklerini evinde hazırlamaya özen göstermelisin. Geçmişte yaptığın para harcamalarına baktığında kendinle gurur duyuyor musun? Satürn para bölgende ve senin geçmişte yaptığın harcamalara bakıp bugün hata yapmana engel olmaya yardım edecek. 

Iyi haber, Saturün 2nci hanende, uzun süreli ayarlamalar yapman, gelir-gider hesabına bakman ve para biriktirmen için sana yardımcı olacak. Satürn’ün bilgeliğini gözardı etme. 
2017 Akrep burcu tahminlerine baktığımızda 2nci hanende, nisandan ağustosa kadar öğrendiğin herşeyi uygulamaya geçirmen gerektiğini görüyoruz; kendine yeni bir finansal gelecek hazırlamalısın. Kendini suçlama, hala ruhunun öğrenme aşamasında olduğunu unutma. 

Burcun son haftasında doğan Akrep, kendini finans çıkmazında bulabilirsin, ilerleme kaydetmek için acele etme, emin adımlar at. Paranı bu dönemde daha zor kazanabilirsin, daha az harcama yapmalısın. Unutma, bugünler için birikim yapmaya şimdiden başlamalısın. 

Ekim’den sonra ise Jüpiter İyi Şans ve Talih Gezeni yeniden ortaya çıkacak, ekonomik rahatlama sürecine başlayacaksın.

Kariyer
Ekim’de Jüpiter burcuna ilerliyor, birkaç risk almaya hazır ol. Bir kere cesur oldun mu karşına çıkabilecek fırsatları tahmin bile edemezsin. Gökkuşağının altındaki altını bile bulabilirsin.
Ayrıca 3üncü hanende Plüton’u görüyorz, yani bol bol seyahat etmekten korkma. Benzinden biraz tasarruf etmek istiyorsan da insanları telefondan ziyaret de alabilirsin. 
Kardeşlerinden bazıları da güçlüklerle karşılaşabilirler. Kardeşlerine ve arkadaşlarına dikkat et. Fiziksel olarak zor bir dönemden geçebilirler. Hayatlarında kökten değişimer geçirebilirler; senin onların yanında olman ve destek vermen ise son derece önemli. 
Yeni veya yabancı komşular edinebilirsin. Ama ne olursa olsun sadece ihtiyacın kadarına sahip olman gerektiğini aklından çıkarma.

Sağlık
Jüpiter, cüzdanına ve dolabına inanılmaz etkilerde bulunabilir ama sen beline bir zarar gelmemesine dikkat et. Şeker ve fast-food’dan uzak durmaya çalış. Yıl sonunda tüm bu yiyecekler yüzünden büyük sıkıntılar yaşayabilirsin.
Ekim, sağlık durumunda radikal kararlar alacağın ay olacak. Özellikle spor salonuna gitmekten ve asla yapamayacağını düşündüğün çalışmaları yapmaya başlamaktan çekinme. Uzun ve pahalı bir çalışma sürecine başlamadan önce tüm detayları gözden geçir. Ekim-Aralık ayları arası, senin spor alışkanlığı geliştirmen için en uygun zaman. Fiziksel olarak kendine meydan okuman için daha uygun bir dönem bulamazsın. 


Ünlü Astrologlardan 2022 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Tarot falı nedir?

78 kartlık Tarot destelerinin, her biri kendi imgelerine ve sembollerine karşılık farklı hikayeler taşır. 22 adet Majör Arkana kartları yaşamın karşımıza çıkardığı karmik dersleri temsil ederken, kalan 56 Minor Arkana kart ise günlük yaşantımızda rastladığımız sıkıntı ve durumların karşılığıdır. Tarot kartlarına tam anlamıyla hayatın karşılığıdır diyebiliriz. Çünkü tıpkı hayat gibi iyiyi kötüyü, olumluyu olumsuzu bir arada barındırır. Sorduğunuz manevi sorulara mutlaka cevap bulabileceğiniz bir kaçıştır tarot. Tarot aradığınız ilhamı, o çok ihtiyacınız olan motivasyonu size verebilir. Tüm enerjinizle yoğunlaşıp seçtiğiniz bir kart, size pek çok kişi ve olayın kazandıramadığı hayat dersini sunabilir.

Tarot falına ne gibi durumlarda başvurabilirsiniz? Hangi durumlar için tarot falı bakılır?

Kendinizi bir konuda geliştirmek istediğinizde, ikilemler arasında kalıp bir türlü seçim yapamadığınızda, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız konusunda yolunuzu kaybettiğinizde tarot falı yardımınıza koşar. Sadece aklınızdaki soruya odaklanın, bir kart çekin ve içinizdeki bilgeliğin size verdiği cevaba ulaşın.

Tarot falı size neler söyler?

Tarotun geleceği öngörmesi ya da gerçekleri söylemesi beklenmemeli. Tarot tamamen sezgilerle ve sizin enerjinizle, seçimlerinizle alakalıdır. Kartları okurken sezgilerinize ve içsel dünyanıza erişirsiniz. Kartların gösterdiği yolu kendinize göre yorumlayıp harita belirlemek tamamen sizin algınıza kalmıştır.

Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.
Şimdi dileğinize konsantre olun ve yukarıdaki 78 karttan 7 tane seçin... Her bir kartı seçerken dileğinize, düşüncelerinize odaklanmayı unutmayın.

Tarot falı güvenilir midir?

Tarot falı, tamamen sizin tercihlerinizden oluşur. Kartlara enerjinizi yansıtırsınız ve bu seçimler sizin seçimlerinizdir. Kendinizle ilgili bir soruya en iyi yanıtı da kendiniz verebilirsiniz, öyle değil mi? Bu nedenle, tarot bir cevap aradığınız anlarda en güvenilir kaynaklardan biridir. Çünkü tarotta soruyu soran da sizsinizdir, cevabı veren de.

Tarot falı için nasıl sorular sorulur?

Tarot söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk şey nasıl soru yöneltileceği oluyor. Enerjinizin söylediği gibi, içinizden geçtiği gibi sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ancak çok spesifik sorular sorarsanız net bir cevap alamayabilirsiniz. Ya da aldığınız cevabı kolay yorumlayamayabilirsiniz. “Sevgilimle barışacak mıyım?” gibi bir soru yerine “Şu an aklımda olan kişi doğru kişi mi?” gibi sorular yöneltmeyi deneyin. Tarot kartlarına sağlık soruları sormanız önerilmez. Genellikle aşk, kariyer, hayat, arkadaşlıklar, insanlarla ilişkiler üzerine cevaplar aramanız tavsiye edilir.

Trendus’ta ücretsiz tarot falı nasıl bakılır?

78 kart içerisinden düşüncenize ya da dileğinize odaklanarak 7 adet kart seçersiniz. Ardından “Tarot falımı yorumla” yazısına tıklayarak açıklama kısmına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa 7 kartın her birinin hangi açılıma denk geldiğiyle ilgili sizi bilgilendirir. Ardından “Tarot falımı göster” seçeneğine tıklayarak 1. kartınızın açılımını öğrenirsiniz. “Sonraki” seçeneğiyle seçtiğiniz diğer kartların anlamlarını öğrenebilir, “Önceki” seçeneğiyle kartlarınızın anlamlarına geri dönerek tekrar okuyabilirsiniz.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın

2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X