2017 GENEL BURÇ YORUMLARIAslan Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Aslan burcu hem özel hem de iş hayatında büyük bir değişim içine giriyor. 

Aslan burçları büyük bir kalbe  sahiptir ve her zaman iş ve ev hayatlarında gurur duyulacak biri olmak ister. Ancak, bu yıl boyunca işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hayatınızın iplerini ne kadar elinizde tutmak isterken bazen yorulabilirsiniz. 

Zaman geçtikçe hayatınızın da değiştiğinizi kabul etmelisiniz. Bu eski bir kanepeyi atıp, mobilya değiştirme meselesi değil, bu sizin duygularınızla ilgili. Duygularız da bu değişime ayak uydurmak zorunda. Sorun gibi gördüğünüz şeyler belki de hayatınızda “daha iyisini” katmak için girmiştir. Umudunuzu kaybetmeyin. 

23 Şubat 2017’de Aslan rüzgarını estiriyor ve Ay Tutulması 1. Evine girdiğinde kükrüyor. O günden sonra çevrenizde sizi siz olduğunuz için kabul etmeyenleri belirleyecek ve hayatınızdan yavaş yavaş çıkarma kararı alacaksınız. 

Mutluluğunuzu, başarınızı paylaşacak, kendinizle gurur duyarken çevrenizdekilerin gurur duyacağı bir ortam kurabilirsiniz. Sonunda iş ve özel hayatınızdan keyif alacak, sizi anlayan sizin de rahat iletişim kurabileceğiniz insanlarla karşılayacaksınız. Eğer yıl sonuna kadar hala bu konuda bir gelişim sağlamadıysanız o zaman aynanın karşısına geçip çift taraflı düşünme vakti gelmiş demektir. 

AŞK HAYATI
28 Ocak’a kadar ilişkinizde kötü giden şeylere yön vermek isteyebilir çözemediğiniz noktada da yeni bir bağlantı ile yeni bir serüvene yelken açabilirsiniz. 
Bu yıl uzun süren ilişinizi, çevrenizdeki ve iş yerindeki arkadaşlarınızı sorgulamaya başlayacak, sizi mutlu, motive edecek kişilerin tam olarak nasıl insanlar olduğuna karar verecekseniz. Eğer ilişkiniz yoksa bu analiziniz sayesinde hayallerinizi süsleyen kişinin profilini de çıkarmış olacaksınız. 

Özellikle bekar olan Aslan burçları için 2017, zorlu bir oyun gibi geçecek. Eğer birkaç girişimden sonra hüsrana uğradıysanız yıl sizin için başlamamış demektir. Ama umudunuzu kaybetmeyin çünkü her şey tersine dönecek. Boşuna olarak düşündüğünüz çabalarınız sonuç verecek. 

İlişkisi olan Aslan burçları da ilişkilerini daha ciddi bir boyuta taşımak isteyecek.
Sevgiyle, belirli bir sorumluluklar gelir; bu da bir Aslan burcunun usta olduğu bir konu. Bu yıl ilişkinde mutluluk yakalamak istiyorsan daha önce göstermediğin içtenliğini göstererek çevrendeki insanları şaşırtman lazım.

KARİYER HAYATI
Kendinizi nasıl pazarlarsınız,  o kadar çok muhteşem sonuçlar elde edeceksiniz.  Aklınızda yeni bir iş kurma fikri varsa onu hayata geçirmenin tam zamanı. 
Örneğin el işi, yayıncılık, reklamcılık ve web siteleri gibi yazılı ve iletişim projelerine odaklanmanızda fayda var. 

Merkür gerilemeden telefonunuzu, bilgisayarınızı ya da diğer tüm iletişim araçlarınızı güncelleştirseniz iyi olur.  

2017’de Aslanlar göz ardı ettiğiniz bir fırsatı yeniden değerlendirmeniz konusunda sizi uyaracak. Eğer öğretmenlik yapıyorsanız, editörlük ya da yayıncılık yapıyorsanız uzun zamandır beklediğiniz terfi-ödüllendirme-alabilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken önemli nokta kurduğunuz cümleleri düşünerek ve tartarak kurmanız. 
Farkında olmayabilirsiniz ama Uranüs’ün Koç burcuna geçişiyle manevi anlamda bir güç bulacaksınız ve başarıya giden yolda karşılaştığınız zorluklardan bu şekilde üstünden gelebilirsiniz. 


Ünlü Astrologlardan 2022 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Tarot falı nedir?

78 kartlık Tarot destelerinin, her biri kendi imgelerine ve sembollerine karşılık farklı hikayeler taşır. 22 adet Majör Arkana kartları yaşamın karşımıza çıkardığı karmik dersleri temsil ederken, kalan 56 Minor Arkana kart ise günlük yaşantımızda rastladığımız sıkıntı ve durumların karşılığıdır. Tarot kartlarına tam anlamıyla hayatın karşılığıdır diyebiliriz. Çünkü tıpkı hayat gibi iyiyi kötüyü, olumluyu olumsuzu bir arada barındırır. Sorduğunuz manevi sorulara mutlaka cevap bulabileceğiniz bir kaçıştır tarot. Tarot aradığınız ilhamı, o çok ihtiyacınız olan motivasyonu size verebilir. Tüm enerjinizle yoğunlaşıp seçtiğiniz bir kart, size pek çok kişi ve olayın kazandıramadığı hayat dersini sunabilir.

Tarot falına ne gibi durumlarda başvurabilirsiniz? Hangi durumlar için tarot falı bakılır?

Kendinizi bir konuda geliştirmek istediğinizde, ikilemler arasında kalıp bir türlü seçim yapamadığınızda, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız konusunda yolunuzu kaybettiğinizde tarot falı yardımınıza koşar. Sadece aklınızdaki soruya odaklanın, bir kart çekin ve içinizdeki bilgeliğin size verdiği cevaba ulaşın.

Tarot falı size neler söyler?

Tarotun geleceği öngörmesi ya da gerçekleri söylemesi beklenmemeli. Tarot tamamen sezgilerle ve sizin enerjinizle, seçimlerinizle alakalıdır. Kartları okurken sezgilerinize ve içsel dünyanıza erişirsiniz. Kartların gösterdiği yolu kendinize göre yorumlayıp harita belirlemek tamamen sizin algınıza kalmıştır.

Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.
Şimdi dileğinize konsantre olun ve yukarıdaki 78 karttan 7 tane seçin... Her bir kartı seçerken dileğinize, düşüncelerinize odaklanmayı unutmayın.

Tarot falı güvenilir midir?

Tarot falı, tamamen sizin tercihlerinizden oluşur. Kartlara enerjinizi yansıtırsınız ve bu seçimler sizin seçimlerinizdir. Kendinizle ilgili bir soruya en iyi yanıtı da kendiniz verebilirsiniz, öyle değil mi? Bu nedenle, tarot bir cevap aradığınız anlarda en güvenilir kaynaklardan biridir. Çünkü tarotta soruyu soran da sizsinizdir, cevabı veren de.

Tarot falı için nasıl sorular sorulur?

Tarot söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk şey nasıl soru yöneltileceği oluyor. Enerjinizin söylediği gibi, içinizden geçtiği gibi sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ancak çok spesifik sorular sorarsanız net bir cevap alamayabilirsiniz. Ya da aldığınız cevabı kolay yorumlayamayabilirsiniz. “Sevgilimle barışacak mıyım?” gibi bir soru yerine “Şu an aklımda olan kişi doğru kişi mi?” gibi sorular yöneltmeyi deneyin. Tarot kartlarına sağlık soruları sormanız önerilmez. Genellikle aşk, kariyer, hayat, arkadaşlıklar, insanlarla ilişkiler üzerine cevaplar aramanız tavsiye edilir.

Trendus’ta ücretsiz tarot falı nasıl bakılır?

78 kart içerisinden düşüncenize ya da dileğinize odaklanarak 7 adet kart seçersiniz. Ardından “Tarot falımı yorumla” yazısına tıklayarak açıklama kısmına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa 7 kartın her birinin hangi açılıma denk geldiğiyle ilgili sizi bilgilendirir. Ardından “Tarot falımı göster” seçeneğine tıklayarak 1. kartınızın açılımını öğrenirsiniz. “Sonraki” seçeneğiyle seçtiğiniz diğer kartların anlamlarını öğrenebilir, “Önceki” seçeneğiyle kartlarınızın anlamlarına geri dönerek tekrar okuyabilirsiniz.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın

2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X