2017 GENEL BURÇ YORUMLARIBaşak Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


2017’de Jüpiter iletişim alanınıza giriyor. Bu yıl yakın dostlarınızda ya da ailenizden güzel haberler alacaksınız. Jüpiter sayesinde şans sizden yana. Özellikle sevdiğiniz kişilerle yakın temasa geçtiğiniz taktirde ilişkilerinizin ne kadar güçlendiğini göreceksiniz. 

Satürn’ün Başak burcundaki geçiş yüzünden 2015’ten bu yana hayata, çevrenize ve ailenize karşı isyankarlık içerisindeydiniz. Her şey üzerine kavga edip tartışıyordunuz. İş hayatınız beklediğiniz gibi gitmedi. Ama bu yıl nihayet çektiğiniz acıların karşılığını alacaksınız. 

O kadar çok karamsar şeylerin yaşanmasının ardından bu sizi ikna edici bir haber olmayabilir ama çektiğiniz tüm zorluklar bu yıl sona erecek ve nihayet feraha kavuşacaksınız. 

AŞK HAYATI

2017’de aşk hayatınızda libidonuz bir hayli yüksek olacak. Fakat sakın bunu kötüye kullanmaya çalışmayın. Zaten bir süre sonra farkına varacaksınız ki ilişkinizi daha iyiye götürmek için cinsellikten daha büyük duygulara sahip olmanız gerekiyor. 

Neptün ve Plüton’un 7. Evinize girmesiyle romantizm duygusunu fazlasıyla yaşayacaksınız. Bu ise evrene açılmış bir bağlantıya davet olarak düşünebilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında varacaksınız. 

Başakların 2017 yıldız tahminlerinde, Satürn'ün transit geçişle 4. evinde olduğunu öngörüyor; bu nedenle, aileniz ve akrabalarınızla daha fazla zaman geçirmek için iyi bir zaman olabilir. Ailenizi ve ailenizi daha iyi tanıma ve onlarla daha yakın bir bağ kurmak için derin bir ihtiyaç hissetmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın ki ailemiz de olsa her zaman herkes iyi anlaşmayı bekleyemezsiniz. Bazen bunu kabul etmek gerekebilir. 

KARİYER HAYATI
2015’ten bu yana yaşadığın tüm talihsizlikleri unutma vakti. Ne kadar olumsuz şeyler yaşamız olsanız da aslında her bir olaydan ders çıkardınız! Şimdi bu deneyimlerinizde sağlam girişimlere imza atacaksınız!  

Yaşadığınız veya yaşayacağınız olumsuz şeyler, zorluklar ya da kayıplar sizin şansız biri olduğunuzu göstermiyor, bunu fark edin! 

Her şeyin bir sebebi var. Herhangi birimiz için büyümek, öğrenmek, düşünme, davranış veya tepki tarzımızı değiştirmek için ne gerekiyor? Hayatımızın seyrini değiştirmek için ne gerekiyor? Zorluk değil mi? 

İçine kapanık bir Başak burcuysanız da Satürn’ün geçişiyle yaşadıklarınız size birer ders olmadı mı? Geçiş henüz tamamlanmadı o yüzden hatalardan ders çıkarma dönemi bitmedi. Çalışmayı hiçbir zaman bırakmayın. Uğraştıkça, kariyerinizle ilgili hayatınızda daha iyi kapılar açılacak. Şansınızın döndüğünü göreceksiniz.


Ünlü Astrologlardan 2022 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Tarot falı nedir?

78 kartlık Tarot destelerinin, her biri kendi imgelerine ve sembollerine karşılık farklı hikayeler taşır. 22 adet Majör Arkana kartları yaşamın karşımıza çıkardığı karmik dersleri temsil ederken, kalan 56 Minor Arkana kart ise günlük yaşantımızda rastladığımız sıkıntı ve durumların karşılığıdır. Tarot kartlarına tam anlamıyla hayatın karşılığıdır diyebiliriz. Çünkü tıpkı hayat gibi iyiyi kötüyü, olumluyu olumsuzu bir arada barındırır. Sorduğunuz manevi sorulara mutlaka cevap bulabileceğiniz bir kaçıştır tarot. Tarot aradığınız ilhamı, o çok ihtiyacınız olan motivasyonu size verebilir. Tüm enerjinizle yoğunlaşıp seçtiğiniz bir kart, size pek çok kişi ve olayın kazandıramadığı hayat dersini sunabilir.

Tarot falına ne gibi durumlarda başvurabilirsiniz? Hangi durumlar için tarot falı bakılır?

Kendinizi bir konuda geliştirmek istediğinizde, ikilemler arasında kalıp bir türlü seçim yapamadığınızda, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız konusunda yolunuzu kaybettiğinizde tarot falı yardımınıza koşar. Sadece aklınızdaki soruya odaklanın, bir kart çekin ve içinizdeki bilgeliğin size verdiği cevaba ulaşın.

Tarot falı size neler söyler?

Tarotun geleceği öngörmesi ya da gerçekleri söylemesi beklenmemeli. Tarot tamamen sezgilerle ve sizin enerjinizle, seçimlerinizle alakalıdır. Kartları okurken sezgilerinize ve içsel dünyanıza erişirsiniz. Kartların gösterdiği yolu kendinize göre yorumlayıp harita belirlemek tamamen sizin algınıza kalmıştır.

Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.
Şimdi dileğinize konsantre olun ve yukarıdaki 78 karttan 7 tane seçin... Her bir kartı seçerken dileğinize, düşüncelerinize odaklanmayı unutmayın.

Tarot falı güvenilir midir?

Tarot falı, tamamen sizin tercihlerinizden oluşur. Kartlara enerjinizi yansıtırsınız ve bu seçimler sizin seçimlerinizdir. Kendinizle ilgili bir soruya en iyi yanıtı da kendiniz verebilirsiniz, öyle değil mi? Bu nedenle, tarot bir cevap aradığınız anlarda en güvenilir kaynaklardan biridir. Çünkü tarotta soruyu soran da sizsinizdir, cevabı veren de.

Tarot falı için nasıl sorular sorulur?

Tarot söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk şey nasıl soru yöneltileceği oluyor. Enerjinizin söylediği gibi, içinizden geçtiği gibi sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ancak çok spesifik sorular sorarsanız net bir cevap alamayabilirsiniz. Ya da aldığınız cevabı kolay yorumlayamayabilirsiniz. “Sevgilimle barışacak mıyım?” gibi bir soru yerine “Şu an aklımda olan kişi doğru kişi mi?” gibi sorular yöneltmeyi deneyin. Tarot kartlarına sağlık soruları sormanız önerilmez. Genellikle aşk, kariyer, hayat, arkadaşlıklar, insanlarla ilişkiler üzerine cevaplar aramanız tavsiye edilir.

Trendus’ta ücretsiz tarot falı nasıl bakılır?

78 kart içerisinden düşüncenize ya da dileğinize odaklanarak 7 adet kart seçersiniz. Ardından “Tarot falımı yorumla” yazısına tıklayarak açıklama kısmına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa 7 kartın her birinin hangi açılıma denk geldiğiyle ilgili sizi bilgilendirir. Ardından “Tarot falımı göster” seçeneğine tıklayarak 1. kartınızın açılımını öğrenirsiniz. “Sonraki” seçeneğiyle seçtiğiniz diğer kartların anlamlarını öğrenebilir, “Önceki” seçeneğiyle kartlarınızın anlamlarına geri dönerek tekrar okuyabilirsiniz.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın

2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X