2017 GENEL BURÇ YORUMLARIBoğa Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


2017’de Boğalar yeni girişim planları yapabilir. Bu konuda ne kadar heyecanlı olursanız olun fikirlerinizi yine kendinize saklayın. 2017’nin erken dönemlerinde dikkatli olmanız gereken en önemli konulardan biri fırsatlar. Oturduğunuz yerden hayal ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğiniz bekliyor olabilirsiniz ama o şekilde sadece fırsatları kaçırıyorsunuz. Tam tersi önce hedefinizi belirleyin ve bunun için aksiyon alın. 

Amaçlarınız bir kez adım attıktan sonra başarı Boğalar için imkansız olmaktan çıkacak. Günlük yaşantınızdaki rahat tavırların meyvesini ise bu yıl yiyeceksiniz. 
Mayıs başında doğan Boğalar 2017 yılında kendi içinize dönüp, ruhsal olarak huzur arayışına geçeceksiniz. Bunun için hislerinize güvenin ve psikolojik olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz gruplara dahil olun. 

AŞK HAYATI
2017’de Neptün “arkadaşlık” yörüngesine giriyor. Bu yüzden arkadaşlık konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. İşin içinden çıkamadığınız durum olduğunda sakinliğinizi koruyun. Diplomatik ve anlayışlı davranmaya çalışın. Şubat ile Mart ayları ise iyi arkadaş ilişkileri açısında en şanslı aylarınız. Özellikle Aralık’ın ortalarında arkadaşlarınız hayatına fazlasıyla eğlence ve mutluluk getirecek. 

Neptün’ün aldatıcı enerjisine kapılmayın. Bazı arkadaşlarınız radikal kararlar alıp hayatını değiştirmek zorunda kalacaklar aman bunun nedeni siz olmayın! 
Karşınızdaki kişinin ne düşündüğüne önem verin. Satürn gezegeninin Boğa’nın 8. evine girmesiyle birlikte partneriniz cinsel olarak fazla istekli olmayabilir. Bunun sebebi ise SİZİN yaptığınız ya da söylediğiniz bir şey olabilir. Bu yüzden kendi isteklerinizden çok karşınızdakinin taleplerine kulak verin ve daha toleranslı olmaya çalışın.

2017’de gizli bir aşk hiç beklemediğiniz bir zamanda karşınıza çıkabilir. Uranüs 12. evine giriş yapmasıyla bu ilişki daha da ciddileşebilir dikkat etmeniz gereken nokta bunu bir sır olarak kendinize saklamanız. Herkesin onay vereceği bir ilişki olmayabilir. 

KARİYER HAYATI
Boğa burcu çalışmalarının meyvesini nihayet yiyor. 12 yıldır beklediği refah, Jüpiter’in 6'ncı evinize girmesi ve 9 aylık süreli kalışı ile kariyerinizde büyük bir başarı yakalayacaksınız.

Jüpiter’in bu atağı sayesinde iş konusundaki kendinize olan güveniniz artacak ve bu da daha fazla bolluk getirecek. Jüpiter aynı zamanda yaptığınız işten keyif almanıza yardım edecek. Uzun zaman sonra ilk defa istediğinizi elde etme hırsı gelecek ve hiç durmadan hedefe ulaşmak için çok büyük ilerleme sağlayacaksınız. 

Boğa burçları 2017’de iş için fazla seyahat etmeye başlayacak. Bu seyahatler sırasında başarınızı ve yeteneklerinizi artırmak için fırsatlar gelecek, kaçırmayın. 
Yaptığınız işe daha çok sarılın, sarılınca ne kadar mutlu olduğunu görecekseniz. 
Jüpiter iş dünyasında fırsat kapısını aralar. Bu yüzden CV’nizi güncelleyebilir ve yükselme şansınızın daha yüksek olacağı firmalara gönderebilirsiniz. 


Ünlü Astrologlardan 2022 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Tarot falı nedir?

78 kartlık Tarot destelerinin, her biri kendi imgelerine ve sembollerine karşılık farklı hikayeler taşır. 22 adet Majör Arkana kartları yaşamın karşımıza çıkardığı karmik dersleri temsil ederken, kalan 56 Minor Arkana kart ise günlük yaşantımızda rastladığımız sıkıntı ve durumların karşılığıdır. Tarot kartlarına tam anlamıyla hayatın karşılığıdır diyebiliriz. Çünkü tıpkı hayat gibi iyiyi kötüyü, olumluyu olumsuzu bir arada barındırır. Sorduğunuz manevi sorulara mutlaka cevap bulabileceğiniz bir kaçıştır tarot. Tarot aradığınız ilhamı, o çok ihtiyacınız olan motivasyonu size verebilir. Tüm enerjinizle yoğunlaşıp seçtiğiniz bir kart, size pek çok kişi ve olayın kazandıramadığı hayat dersini sunabilir.

Tarot falına ne gibi durumlarda başvurabilirsiniz? Hangi durumlar için tarot falı bakılır?

Kendinizi bir konuda geliştirmek istediğinizde, ikilemler arasında kalıp bir türlü seçim yapamadığınızda, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız konusunda yolunuzu kaybettiğinizde tarot falı yardımınıza koşar. Sadece aklınızdaki soruya odaklanın, bir kart çekin ve içinizdeki bilgeliğin size verdiği cevaba ulaşın.

Tarot falı size neler söyler?

Tarotun geleceği öngörmesi ya da gerçekleri söylemesi beklenmemeli. Tarot tamamen sezgilerle ve sizin enerjinizle, seçimlerinizle alakalıdır. Kartları okurken sezgilerinize ve içsel dünyanıza erişirsiniz. Kartların gösterdiği yolu kendinize göre yorumlayıp harita belirlemek tamamen sizin algınıza kalmıştır.

Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.
Şimdi dileğinize konsantre olun ve yukarıdaki 78 karttan 7 tane seçin... Her bir kartı seçerken dileğinize, düşüncelerinize odaklanmayı unutmayın.

Tarot falı güvenilir midir?

Tarot falı, tamamen sizin tercihlerinizden oluşur. Kartlara enerjinizi yansıtırsınız ve bu seçimler sizin seçimlerinizdir. Kendinizle ilgili bir soruya en iyi yanıtı da kendiniz verebilirsiniz, öyle değil mi? Bu nedenle, tarot bir cevap aradığınız anlarda en güvenilir kaynaklardan biridir. Çünkü tarotta soruyu soran da sizsinizdir, cevabı veren de.

Tarot falı için nasıl sorular sorulur?

Tarot söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk şey nasıl soru yöneltileceği oluyor. Enerjinizin söylediği gibi, içinizden geçtiği gibi sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ancak çok spesifik sorular sorarsanız net bir cevap alamayabilirsiniz. Ya da aldığınız cevabı kolay yorumlayamayabilirsiniz. “Sevgilimle barışacak mıyım?” gibi bir soru yerine “Şu an aklımda olan kişi doğru kişi mi?” gibi sorular yöneltmeyi deneyin. Tarot kartlarına sağlık soruları sormanız önerilmez. Genellikle aşk, kariyer, hayat, arkadaşlıklar, insanlarla ilişkiler üzerine cevaplar aramanız tavsiye edilir.

Trendus’ta ücretsiz tarot falı nasıl bakılır?

78 kart içerisinden düşüncenize ya da dileğinize odaklanarak 7 adet kart seçersiniz. Ardından “Tarot falımı yorumla” yazısına tıklayarak açıklama kısmına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa 7 kartın her birinin hangi açılıma denk geldiğiyle ilgili sizi bilgilendirir. Ardından “Tarot falımı göster” seçeneğine tıklayarak 1. kartınızın açılımını öğrenirsiniz. “Sonraki” seçeneğiyle seçtiğiniz diğer kartların anlamlarını öğrenebilir, “Önceki” seçeneğiyle kartlarınızın anlamlarına geri dönerek tekrar okuyabilirsiniz.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın

2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X