Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Deli Aşk’ın Fragmanı Yayında

Kısa bir süre önce yeni filmi Arif V 216’nın duyurusunu gerçekleştiren Cem Yılmaz, şimdi de yapımcılığını üstlendiği Deli Aşk filminin son fragmanını yayınladı.

 

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Deli Aşk’ın Fragmanı Yayında
Yayın Tarihi: 15.02.2017 19:51:00
Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayların anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda Emrah Kaman’ın yanı sıra Toygan Avanoğlu, Pelin Akil, Nilperi Şahinkaya, Şafak Pekdemir, Burak Çelik, Gülhan Tekin yer alırken Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de filme özel performanslarıyla konuk oluyor.
 
Yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar’ın yaptığı filmin senaryosunu da bu isimler kaleme almış durumda. Cem Yılmaz’ın “Tatlı, serseri bir komedi filmi” şeklinde tanımladığı film 10 Mart 2017’de vizyona girecek. Cem Yılmaz bu filmi haricinde biraz önce de belirttiğimiz gibi Arif V 216’nın da tüm çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz ayın sonunda Twitter üzerinden attığı tweetle Arif V 216’nın çok yakında sinemaseverlerle buluşacağını açıklayan Cem Yılmaz’ın yeni filminde G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinin baş kahramanı 216 karakterini Ozan Güven’in oynaması bekleniyor. Ozan Güven haricinde Arif V 216’da Özkan Uğur ve Özge Özberk’ün de yer alacağı haberleri geliyor. Filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belirsizliğini koruyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz i��in sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X