Charlize Theron'un Başrolünde Olduğu The Old Guard'dan İlk Fragman

Netflix orijinal filmi The Old Guard, 10 Temmuz 2020 Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. Öncesinde ise filmden ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

 

 

Charlize Theron'un Başrolünde Olduğu The Old Guard'dan İlk Fragman
Yayın Tarihi: 22.05.2020 10:20:00
Andy (Charlize Theron) isimli bir savaşçı önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, sebebini bilmedikleri bir ölümsüzlüğe sahiptir. Yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi veren ekip, acil bir görev için çağrıldığında bir anda ifşa olur. Ekip, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) isimli asker, grubu i��inde olduğu tehlikeden kurtarmanın mücadelesini verecektir.

Greg Rucka’nın çok sevilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (LOVE & BASKETBALL, IŞIKLAR ALTINDA) tarafından yönetilen THE OLD GUARD, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik ediyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X