Cilt Fizyolojisiyle Uyumlu Nemlendirme

Eau Thermale Avène Tolerance Extreme Emulsion, hassas cildinize ihtiyacı olanı vererek mükemmel bir nemlendirme sağlıyor.

 

Cilt Fizyolojisiyle Uyumlu Nemlendirme
Yayın Tarihi: 17.02.2017 15:38:00
Formülündeki 7 içerikle cilt fizyolojisi ile uyumlu olan Tolerance Extreme Emulsion, içeriğindeki Avène Termal Su, cildi yatıştırıyor. Minimum içeriği ile en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabiliyor.
 
Aşırı hassas ve alerjik ciltler; genelde gergindir, rüzgara, soğuğa ve cilt ile uyumlu olmayan kozmetiklere aşırı hassasiyet gösterir.  Eau Thermale Avène Tolerance Extreme Emülsion formülü cildin temel ihtiyaçlarına cevap vermek üzere hazırlanmıştır. İçeriği cildin fizyolojisi ile uyumlu.

Temizlenmiş cilde sabah ve akşam parmağınızın ucuyla masaj yaparak uygulayın. Koruyucu, parfüm, tensiyo aktif madde içermeyen Avène Tolerance Extreme Emulsion’u güvenle kullanabilirsiniz.

Avène Tolerance Extreme Emülsion Eczane Satış Fiyatı: 50 ml 72.90 TL

                                           

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X