Bu Yaz İzleyebileceğiniz Harika Diziler


1 / 5

Bu Yaz İzleyebileceğiniz Harika Diziler


 

Hazırlayan: Işınsu Unaran

Evde oturmaktan çok mu sıkıldınız, dışarısı da gezmek için çok mu sıcak? O zaman yeni bir diziye başlayabilirsiniz! Sizin için hazırladığımız dizi rehberinde her türden dizi mevcut. 

Klasik Diziler:


Downton Abbey (6 Sezon)

Sayısız Emmy ve Golden Globe ödülü toplamış, bu sene de Emmy ödüllerinde aday gösterilmiş klasik bir dizi olan Downton Abbey, 20. yüzyılın İngiltere’sinde zengin bir ailenin ve hizmetkarlarının başından geçenleri anlatıyor. Ödül kazanmış kostüm tasarımları ve müzikleri izleyenlerin nefesini kesecek.

Game of Thrones (6 Sezon)

Herkesin dilinde olan, yayınlandığı günün ertesi sabahı işte, okulda, otobüste, metroda konuşulan bir dizi Game of Thrones. Aldığı ödülleri saymak artık işten bile değil, bu senenin açıklanan Emmy adaylarında da bolca yeri var. Eğer bilmiyorsanız, bu dizi fantastik bir ortaçağ dünyasında geçiyor. Alışık olmadığınız bir tür olsa bile, harika karakterleri ve müthiş yazarlığıyla kesinlikle bir şansı hak ediyor.

Devlet İşleri:House Of Cards (4 Sezon)

Kevin Spacey’nin başrolünü üstlendiği bu dizi, ABD’de geçen politik bir dram. Amerikan bir politikacının intikam almak için eşiyle beraber yaptığı planları konu alıyor. Dizide güç, manipülasyon ve çıkarcılığın en can alıcı yönleri ortaya çıkarken, izleyiciler bölümleri arka arkaya, şaşkınlık içerisinde seyrediyor. Bu dizi de senenin Emmy ödülü adaylarından biri.Homeland (5 Sezon)

Son derece sürükleyici olan, ve Amerika’da oldukça ses getirmiş olan bu dizi; Bipolar hastalığı olan bir CIA ajanının, bir askerin El-Kaide tarafından kandırıldığına ve ülkeyi bombalayacağına inanmasıyla başlıyor. Claire Danes’in harika bir oyunculuk sergilediği Homeland de bu sene Emmy ödülüne aday oldu.ÖNCEKİ
1 / 5
SONRAKİ


 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X