Diane von Furstenberg ve H&M Home İş Birliği Yapıyor

H&M Home, ünlü tasarımcı Diane von Furstenberg ile iş birliğini duyurdu.

 

 

Diane von Furstenberg ve H&M Home İş Birliği Yapıyor
Yayın Tarihi: 11.11.2020 11:09:00
Yıllardır giyim kategorisinde pek çok markayla ve tasarımcıyla iş birliği gerçekleştiren H&M, bu sefer adımını H&M Home koleksiyonu için atıyor.

Ünlü tasarımcı Diane von Furstenberg, ikonik desenlerini, renklerini ve vizyonunu bu sefer H&M Home için gösterecek. Koleksiyon iç mekan ürünlerinden oluşacak.
 

Diane von Furstenberg iş birliğine dair heyecanını şu şekilde dile getiriyor: "H&M Home ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyorum, çünkü iç mimariye oldukça tutkuluyum. Ev, rahatlatıcı ve güçlendirici bir alan. Bu iş birliğiyle birlikte, insanların kendi ev dekorları hakkında sorumluluk almalarını istiyorum. Tek bir kural var: Eviniz olduğunuz kişiyi yansıtsın. Esas nokta, içinde inanılmaz derecede rahat olduğunuz ve kişiliğinizin bir ifadesi olan bir alan yaratmak."


2021'de satışa sunulacak koleksiyonda vazo, yastık kılıfı, battaniye ve mum başta olmak üzere evinize farklı dokunuşlar katabileceğiniz tasarımlar yer alacak. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X