Dişlerinizi Daha Beyaz Gösterecek Favori Rujlar

Dişlerimizin görünümümüzü büyük ölçüde değiştirme gücü olduğundan hemfikiriz ancak hepimiz inci gibi sıralanmış bembeyaz dişlere sahip değiliz. Bununla birlikte, kliniklerdeki diş beyazlatma işlemleri de belli bir bütçe gerektiriyor. Dişlerinizi daha beyaz göstermenin en kolay yolu ise daha parlak bir gülümseme illüzyonu yaratan ruj tonlarını tercih etmek.

 

 

Dişlerinizi Daha Beyaz Gösterecek Favori Rujlar
Yayın Tarihi: 11.03.2022 12:24:00
Max Factor’ın Makyaj Sanatçısı Elçisi Caroline Barnes dişlerinizi daha beyaz gösterecek rujların iç yüzünü anlatıyor.
 
Canlı, sıcak bir pembenin parlak tonları ile içinde mavilik barındıran klasik Hollywood kırmızısının gerçekten de dişlere daha beyaz bir görünüm kazandırdığını, aynı zamanda bu tonların gözlerimizin beyazının da parlamasını sağladığını söylüyor Caroline Barnes. “Ayrıca ruj ile sadece makyajı bitirmekle sınırlı değilsiniz, renk buradaki en önemli nokta.” diye ekliyor.
 
 

Dişlerinizi Daha Beyaz Gösterecek Pembe Rujlar

 
 
Max Factor Colour Elixir Soft Matte 025 Raspberry Haze


 
Yoğun likit mat rujlar arasında dudaklarınızı kurutmayan bir alternatif.
 
 
Laura Mercier Rouge Essentiel Rose Ultimate


 
İfadesi olan, etkili bir pembe isteyenler için doğru tercih.
 
 
Shiseido Colorgel Lipbalm 115 Azalea


 
Dudağınızda bir ruj olduğunu unutturacak kadar hafif dokuda!
 
 
Cesur Kırmızılar, Beyaz Dişler
 
 
Lisa Eldridge True Velvet Lip Colour Velvet Ribbon


 
Birleşik Krallık’ın en çok tanınan makyaj sanatçılarının “mükemmel kırmızı ruj tonu” seçimlerine göre alabileceğiniz en iyi kırmızı rujlardan biri.
 
 
Sensai The Lipstick 02 Sazanka Red


 
Akıllı formülasyonu ile dudak sağlığınıza olumlu etkileri olacak bu ruj, dudakları nemlendirme dudaklardaki kan dolaşımını hızlandırma özelliklerine sahiptir.
 
 
Max Factor Colour Elixir Lipstick with Vitamin E 715 Ruby Tuesday


 
Yoğun besleyici özelliğe sahip bu ruj, sürdüğünüzde bir dudak nemlendiricisi gibi hissettirirken bir rujda aradığınız tüm özellikleri size verecek.
 
 
 
Dişleri sarı göstermekten kaçınmak için uzak durmamız gereken renkler ise kahverengi ve turuncu alt tonlu nude ve sıcak tonlardır.
 
 
Dudak makyajınızı Spotlight Oral Care markasının diş beyazlatma kalemi gibi bir diş beyazlatıcı kalemle tamamlamanızı öneririz. Yolda veya seyahatte de yanınızda taşımak için bu diş beyazlatıcı kitler oldukça ideal.
 
 
 Yazar: Öykü Gönül
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X