Ege Maltepe Tits by Prof G

İnternet üzerinde yarattığı karakter ile kısa sürede Twitter üzerinden fenomen haline gelen tiyatro sanatçısı Ege Maltepe, yeni oyununu New York WireArts Fest`te sahneye koyuyor.

 

 

Ege Maltepe Tits by Prof G
Yayın Tarihi: 12.02.2013 18:10:00

İnternet üzerinden yarattığı Bade Hoca karakteri ile kısa sürede Twiter üzerinden yaptığı yorumlarla tanınan Ege Maltepe, yarattığı bu karakteri şimdi de tiyatro oyununda sergiliyor.  "Tits by Prof G", New York`ta yaşarken göğüsler üzerine doktora araştırması yapan Bade Hoca`nın komik hikayelerini anlatıyor.

TITS by Prof G, New York WireArts Fest kapsamında 23 Şubat günü (Türkiye saati ile 21:00), 2 Mart günüde (Türkiye saati ile 23:00) tarihlerinde New york Secret Theater`da sahnelenecek. Yaklaşık beş kamera ile canlı çekilerek yayınlanacak olan gösteriyi " http://virtualarts.tv/wiredartsfest/tickets" adresinden bilet alarak izleyebilirsiniz.

Haber: Ayşe Billur Özer  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X