FIRST OF ALL ile Tanışın!

Sokak ve ev stilini birleştiren, rahatlığın ön planda olduğu zamansız parçalara imza atan yepyeni bir marka; FIRST OF ALL’la tanışın!

 

 

FIRST OF ALL ile Tanışın!
Yayın Tarihi: 1.02.2021 11:16:00
First of All 2019 yılında iki genç girişimci tarafından hayata geçirilmiş bir proje. Tasarım fikirleri ve üretim aşamasını kapsayan uzun bir hazırlık sürecinden sonra 2020 yılında satışlarına başlamış İstanbul bazlı, unisex bir giyim markası.

Özellikle son dönemlerde stilimize yön veren kriterler adına hepimizin önceliği ‘rahatlık’ oldu. Bu anlamda FIRST OF ALL’un da aslında çıkış noktası sokak giyiminin trendlerini ev giyiminin rahatlığı ile birleştirerek, zamansız ve birçok giyim tarzına ve kitleye hitap eden parçalar yaratmak.

İlk etapta ürün gamı olarak tişört ve sweatshirt modelleri sunan marka dönem dönem satışa sunacağı yeni ürün kategorileriyle markanın ürün gamını genişletmeye hazırlanıyor. Bu yolda, tüketim çılgınlığından uzaklaşarak, yavaş üretim ve tüketim anlayışını ilke edinerek, müşteri kitlesine bilinçli tüketimi aşılayacak parçaları hayata geçiren ve geçirmeye devam edecek olan markanın en büyük hedefi ise yakın gelecekte tamamen sürdürülebilir bir marka haline gelebilmek. Markanın tüm tasarımlarına kendi Online Shop’undan ve Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X