Fonksiyonel, Düzenli ve Pratik Babalara En Mükemmel Hediyeler TUMI'de

TUMI severlerin nasıl yaşadıklarını, nasıl seyahat ettiklerini daima takip ederek bu bilgileri ürün ve marka vizyonuna katan marka, endişe, hayal kırıklığı ve dikkat dağınıklığı gibi negatif durumları yaratmaktan uzak durarak, özgürlük sağlamayı amaçlıyor. Her detaya dikkat eden TUMI, sık seyahat eden babalarınız için de birçok ürün ve hediye alternatifi sunuyor.

 

 

Fonksiyonel, Düzenli ve Pratik Babalara En Mükemmel Hediyeler TUMI'de
Yayın Tarihi: 9.06.2020 10:30:00
TUMI valiz seçeneklerinin dışında laptop çantaları, sırt ve evrak çantaları ve daha birçok seyahat aksesuarı da sunuyor. En uygun hediyeyi seçtikten sonra TUMI’nin sunduğu kişiselleştirme özelliği ile babanızı daha da özel hissettirebileceksiniz. Kendisini daha da ayrıcalıklı hissettirecek olan kişiselleştirme özelliği sayesinde babanızın baş harflerini seçtiğiniz ürüne işletebilirsiniz.

Ayrıcalıklı, özgün ve özgür, konforlu olduğu kadar stil sahibi duruşuyla, moda dünyasının en karakteristik yaklaşımını sergileyen TUMI, günümüze ve geleceğe ayna tutan tasarımlarıyla babanızın şehir koşuşturmasından, seyahatlerine kadar hayatının her anında fonksiyonel konfor sunuyor.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X