Trendus Logo

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri - En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
13 / 25

En Yeni Bakım ve Güzellik Ürünleri

Le Petit Marseillais Bio Duş Jeli Ailesi ile Biyoçeşitliliği Koruyun, Cildinizi Doğa ile Buluşturun

Organik sertifikaya sahip Le Petit Marsellais Bio Duş Jeli serisi, biyoçeşitliliği korurken sizi de doğayla bütünleşmeye çağırıyor. Le Petit Marsellais Bio Duş Jeli serisi cildinize ferahlık ve nem sağlarken %98 doğal içeriği, %99 doğada ayrışabilen formülü ve %100 geri dönüştürülebilen ambalajıyla da doğa dostu duruşuyla çevrenin korunmasını destekliyor. 

 

Dünya kara alanının üçte birini ormanlar oluşturuyor ve karadaki türlerin yarısından fazlası ormanlarda yaşıyor. Bununla birlikte küresel ısınmayla birlikte oluşan iklim krizine karşı en büyük bariyer görevi gören, dünyanın akciğerleri olarak kabul edilen ormanlar her geçen yıl hızla yok oluyor. Le Petit Marseillais doğaya karşı sorumluluğunun farkında olarak doğal kaynakla içerikleri, doğada ayrışabilen formülü, geri dönüştürülebilen ambalajı ile biyoçeşitliliği korurken Türkiye’nin ve dünyanın ağaçlandırılmasına katkıda bulunmak için çalışıyor. Le Petit Marseillais, her Organik Sertifikalı Bio Duş Jeli alışverişiniz, #DoğayaBırak hashtag’i ile sosyal medyadaki her paylaşımınız için ecording iş birliğiyle ecoDrone’larla doğaya tohum topları bırakıyor.

 

Le Petit Marseillais’in organik sertifikalı Bio Duş Jeli serisi, doğa dostu özellikleriyle cildinizi doğanın sihirli ellerine bırakmaya çağırırken sülfat içermeyen formülü, %98 doğal kaynaklı içeriği, %99 doğada ayrışabilen formülü ve %100 geri dönüştürülebilen ambalajı ile doğanın dokunuşlarını banyonuza taşıyor.

 

Bio Duş Jeli serisinde dört farklı ürün bulunuyor:

 

Ferahlatıcı Şeftali: Hoş meyve kokusunu sevenlerin tercihi şeftali, içindeki vitamin ve mineraller sayesinde yıpranmış ciltleri beslemeye, onarmaya ve arındırmaya yardımcı olan bir içeriktir. Ciltte yarattığı ferahlık hissiyle kendinizi iyi hissettirir.

 

Besleyici Kestane: Kestane, özünde barındırdığı vitamin ve mineraller sayesinde cilt esnekliğini artırır. Yeni kokular deneyimlemeyi sevenlerin favorisi, doğal besleyici ve güçlendirici özellikleriyle cildi iyileştirir, dokusunu gençleştirir.

 

Canlandırıcı Zeytin Yaprağı: Geçmişi 6 bin yıl öncesine kadar dayanan, sabunun ana hammaddesi zeytin, antioksidan ve besleyici özellikleriyle bilinir. Zeytin, cildin doğal bariyerini güçlendirir, kuru, tahriş olmuş ve hasar görmüş cilde esneklik sağlamaya yardımcı olur. Yaşlanmayı önleyen antioksidan özelliğiyle, doğanın hazinelerini cildinize taşıyarak canlandırır.

 

Nemlendirici Gül: Aromaterapide kullanılan en yaygın gül türü olan Rosa Damascena, Akdeniz havzasındaki yetiştiriciler tarafından mayıs ve haziran aylarında şafak vaktinde özenle toplanır. Çok sevilen kokusuyla huzur verir, rahatlatır ve cildinizi şımartır. İçeriğindeki antioksidan yapısıyla gül, cildi nemlendirerek koruyucu bariyerinin güçlenmesini sağlar.