Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
27 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Saçlarınıza Bakım Yapmanın Tam Zamanı!

Saçları yaza hazırlayan doğa dostu formülleriyle ön plana çıkan Zade Vital, çevresel faktörlerden dolayı yıl boyunca yıpranan saçların, ışıldamasına ve güçlenmesine olanak sağlıyor. Doğadan ilham alan ürünleriyle sağlıklı saçları destekleyen Zade Vital, cold press Hindistancevizi yağı, tatlı badem yağı, susam yağı ve Biotin desteği sayesinde saç köklerini güçlendirip dökülmenin kontrol altına alınmasına da yardımcı oluyor.  

Hindistancevizi Yağı ile Saçlar Yumuşacık

Hindistancevizi yağı, doğal olarak içerdiği laurik asit sayesinde saç teline nüfuz ediyor ve kütikül denilen ve saç telini üst üste binmiş pullar şeklinde saran yapının güçlenmesini destekliyor. Böylelikle saç tellerinin daha yumuşak ve parlak görünmesine katkıda bulunuyor. 

Badem Yağı ve Susam Yağı ile Işıldayan Saçlar 

Badem yağı içeriğinde yer alan yüksek seviyelerdeki protein, omega-9 yağ asitleri ve E vitamini içeriğiyle sıklıkla saç bakımında tercih ediliyor. Bu özelliklerin saçın parlaklığını ve gücünü arttırabileceği ve yeni saç oluşumunu destekleyebileceği uzmanlar tarafından belirtiliyor. İçeriğindeki linoleik asit ise saçların daha yumuşak ve daha parlak olmasına da yardımcı oluyor. 

Susam yağı,  derideki kuruluğun, dökülmenin ve kaşıntının giderilmesini de destekliyor. B-1 vitamini, kalsiyum, bakır, magnezyum ve çinko gibi birleşenleri bir arada buluşturan doğal yağ, saç dökülmesinin kontrol altına alınmasına yardımcı oluyor.

 Kabak çekirdeği yağı ile tam destek

Saç gelişim evrelerini hormonel olarak destekleyen kabak çekirdeği yağı özellikle erkek tip saç dökülmelerinde ilk akla gelen doğal yağ asitlerini içeriyor.

 Zade Vital’den Doğal Bakım Kürü Önerisi 

Hindistan cevizi yağı, badem yağı, susam yağı ve kabak çekirdeği yağını eşit oranlarda karıştırarak, haftada iki kere sçlı deriye masajla yedirip, yarım saat bekleyin. Tohumların gücünü keşfedin.

Geleneğin gelecekle birlikteliği

Saçların en yakın yol arkadaşlarından biri olan Zade Vital Biotin desteği, sağlık bir saç yapısının vazgeçilmezi oluyor. Zade Vital’in bu özel formülü, saçlarınızla yaza iddialı bir giriş yapmanızı sağlıyor. Geleneksel sağlık kaynağı ısırgan tohumu yağı ile bütünleşen içerik, saçların onarılmasını destekleyerek, korunmasında ön plana çıkıyor.