Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
28 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Güneşin Doğal Yansıması: Yeni Nars "Bronzing Collection"

Yeni NARS Bronzing Collection ile doğal bronzluk sizi bekliyor. Güneşten ilham alarak tasarlanan Bronzing Collection ile cildiniz, altın tonları ile ışıldayan bronz görünümle bütünleşiyor.

  • Summer Solstice Eyeshadow Palette Fiyat: 550TL

Dokuz adet canlı, sıcak ton & ateşli bir palet. Işıltılı, bronz ve altın tonları bakımından zengin bir görünüm sizi bekliyor. Saf pigmentler, yalnızca tek bir sürüşte zengin, yüksek etkili renkler oluşturuyor.

·         Summer Solstice Cheek Duo Fiyat: 550 TL

Kült favori renk ikilisi. Bronzlaştırıcı Pudra, sıcak bir görünüm yaratarak doğal ışıltılı bir renk sunuyor. Nemli doğal altın tonlarından oluşan Aydınlatıcı Pudra ise saf pudra ve incilerin bir karışımı olan Seamless Glow Teknolojisi ile ışıltıyı daha da arttırıyor. 

  • Sunkissed Bronzing Cream Fiyat: 450TL

Güneş kızarıklığı görüntüsü sağlayan kadifemsi, pudra yapıdaki krem hibrit bir bronzlaştırıcı. İpeksi dokusuyla cilde kolay bir şekilde uygulanarak gözeneklerin görünümünü en aza indirir ve cilt tonunu eşitler. 

  • Cream Bronzer Brush Fiyat: 395 TL

Sür. Karıştır. Sunkissed Bronzlaştırıcı Krem'in zahmetsiz uygulanması için gerekli olan bir sanatçı dokunuşu deneyin. Üstün yumuşak ideal yoğunluktaki makyaj fırçası, açılı şekliyle ürünün cilde zahmetsizce uygulanmasını sağlıyor.