Trendus Logo

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar - Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
30 / 32

Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Yeni Waso İle Japonya'dan Gelen Filtresiz Güzellik

Shiseido’nun en çok sevilen cilt bakım serilerinden biri olan Waso yenilendi. Yeni Waso, vegan olmasının yanı sıra, temiz içeriklerle elde edilen formülü ve sürdürülebilir ambalajı ile genç ciltlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Japonya’nın çeşitli bölgelerinde bulunan yerel çiftçiler tarafından üretilen muhteşem içeriklerle zenginleştirilmiş Yeni Waso, doğal formülü ile sizlere muhteşem bir ürün yelpazesi sunuyor. Bahçede üretilen temiz içerikleri cildinizle buluşturan Waso, genç ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği yepyeni bir alternatif sunuyor. 

 

Yeni Waso serisi hem günlük temel bakım hem de cilt problemi odaklı haftalık bakım ürünleri içeriyor. Genç ciltler en çok neme ve cilt bariyerinin iyi durumda olmasına ihtiyaç duyar. Her ürünün içeriğinde bulunan Japon Lime’ı Shikuwasa bu konuda tam uzmandır. Şeker Kamışı olan Satocane ise tıkanmış gözenekleri arındırarak, gözenek problemini minimize ediyor. Japon Limonu olan Yuzu özü ile yoğun nemlendirme sağlarken, Koshirice ise içerdiği antioksidan özelliklerle akne ve sivilce gibi sorunların oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor.

 

Sürdürülebilir bir geleceği desteklemeye yardımcı olan Waso, hem geri dönüştürülmüş hem de ileri dönüştürülmüş materyallerden elde edilen ambalajlarıyla doğaya saygı gösteriyor. 

 

Gel-to-Oil Cleanser: 340 TL

Kullanım sırasında jelden yağa dönüşen ve su ile temas ettiğinde sütümsü olarak doku değiştiren makyaj çıkarıcı ve cilt temizleyici Gel to Oil Cleanser, içerdiği Shikuwasa özü ile cildinizi yıpratmadan ve cildinizdeki nem dengesini bozmadan temiz ve parlak bir cilt ortaya çıkarıyor. 

 

Mega Hydrating Moisturizer: 450 TL

48 saate kadar cildinizdeki nemi hapseden bu nemlendirici krem; cildi beslenmiş, ve nemlenmiş hissettirir. Cilt problemlerinin tekrarlanmasını önlemek için cildin bariyer fonksiyonunu onarmaya yardımcı olur. Normalden kuruya dönük ciltler için uygundur. 

 

Color Control Oil-Free Moisturizer: 450 TL 

Nemlendirme, renk eşitleme ve koruma sağlayan 3’ü 1 arada etkili yağsız, hafif renk veren ve cilde pürüzsüz bir görünüm veren bu nemlendirici aynı zamanda cildinizi UV (SPF 30) ışınlarına ve hava kirliliğinin cilde verdiği zararlara karşı koruyor. Normalden yağlıya dönük ciltler için uygundur.

  

Beauty Sleeping Mask: 450 TL 

Siz uyurken cildinize bakım yapan, parlaklığını yeniden kazandıran nemlendirici gece maskesi. Cildinizi gece boyunca besliyor ve parlak, aydınlık ve neme doymuş bir ciltle uyanmanızı sağlıyor. Yoğun nem veren bu maske sonrasında, cildiniz daha aydınlık ve canlı bir görünüme kavuşur.

 

Pore Purifying Scrub Mask: 450 TL

Gözeneksiz ve pürüzsüz görünen bir cilt için, kir parçacıklarını ve inatçı siyah noktaları hedef alan, gözenekleri derinlemesine temizleyen mineral kil maskesi. 3’ü 1 arada etkiye sahiptir: Temizleme, arındırma ve peeling. 

Cildinizdeki kiri arındırır ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizde oluşabilecek potansiyel gözenek tıkanıklarını engelliyor. Ölü hücrelerin cildinizden atılmasına yardımcı olurken, pürüzsüz ve bebeksi bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

 

Calming Spot Treatment: 340 TL

İçerdiği antioksidanlar ve salisilik asit sayesinde sivilce görünümünü hafifleten ve yenilerinin oluşmasını önlemeye destek olan, cildi kurutmayan sivilce ve akne bakım jeli. Günde 2-3 kez sorunlu bölgelere uygulanabilir. Gün içinde makyaj üzerine de uygulanabilir olma özelliğiyle çok pratik ve kurtarıcı bir bakım ürünüdür. 

 

Tinted Spot Treatment: 340 TL 

İçerdiği antioksidanlar ve salisilik asit sayesinde sivilce görünümünü hafifleten ve yenilerinin oluşmasını önleyen, cildi kurutmayan, kapatıcı etkili sivilce ve akne bakım kremi. Kapatıcı etkili olduğu için sivilce ve akne kaynaklı kızarıklıkları kapatır. Gün içinde makyaj üzerine de uygulanabilir olma özelliğiyle çok pratik ve kurtarıcı bir bakım ürünüdür. 3 farklı rengi mevcuttur.