Trendus Logo

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları - Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.






 

 



POPÜLER GALERİLER




ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR




6 / 23

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları

En Son Mayo ve Bikini Trendleriyle Plaj Şıklığınız Billabong’dan…

Genç moda severlerin en sevdiği yaşam tarzı ve giyim markalarından Billabong, ilham veren bir mayo ve bikini koleksiyonuyla yaza renk katıyor. SPX mağazalarında ve www.spx.com.tr internet mağazasında satışa sunulan Billabong’un mayo ve bikini koleksiyonu, birbirinden şık kombinlerle 2021 plaj modasına yön veriyor.

 

Yaz sezonuna, özgün tasarımların, canlı kontrast renklerin ön planda olduğu bikini ve mayo koleksiyonuyla iddialı bir giriş yapan Billabong, sahillere hareket ve ışıltı katıyor. Tropikal bir rüyaya dalmanızı sağlayan renkleriyle ve sofistike desenleriyle göz kamaştıran koleksiyon, aradığınız konforu ve özgürlüğü size fazlasıyla sunuyor. Plaj modasına dinamizm katan Billabong mayo ve bikini koleksiyonu, yaşattığı eşsiz deneyimle güneşin sıcaklığını ruhunuzda hissetmenizi sağlıyor.

Dalgaların hissettirdiği huzurdan ve güneşin ışıltısından ilham alınarak tasarlanan bikini ve mayo koleksiyonu, yazın heyecanına ortak oluyor. Doğadan esinlenen desenlerin canlı renkler ile kombinasyonuna sahip seçeneklerin yanı sıra puantiyeli, leopar veya sezonun öne çıkan trendi batik desenli modeller koleksiyonun anahtar parçalarını oluşturuyor. Billabong, plajda klasik şıklıktan vazgeçmeyenler için minimal tasarımlara sahip seçenekler de sunuyor.

Şık detaylarının yanı sıra farklı kesimleri ve kumaş kalitesiyle de yüksek giyim konforu sunan Billabong bikini ve mayo koleksiyonu, tatil severlerin güneş ve deniz keyfini ikiye katlıyor.

Billabong bikini ve mayo koleksiyonu, SPX mağazalarında ve internet mağazası www.spx.com.tr’de satışa sunuluyor.