Trendus Logo

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler - Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 18

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

Vans Skateboarding Sunar: Tyson Peterson'ın Pro’ya Yükselişinin Hikayesi

Yeni kısa film, Tyson'ın hikayesini ve topluluğunu anlatıyor. 

 

50 yılı aşkın süredir kaykayın lideri olan Vans, Tyson Peterson'ın 11 yaşındaki Floridalı bir çocuktan, kaykay tarzı ve özgün stili ile kaykay camiasında saygı gören gerçek bir öncüye yükselişini anlatan bir kısa filmini izleyiciler ile buluşturuyor.

Ş  u anda Long Beach, California'da yaşayan Tyson, etkileyici teknik stili ile öne çıktı. Florida, Melbourne'de, tüm zamanların en ikonik kaykaycılarından Andrew Reynolds’ın radarına girmeden önce yerel kaykay parkında bir efsane olmuştu. 

Tyson'ın ilk kaykay yıllarını Reynolds, “Bol pantolonlar giyerdi ve biraz vahşiydi” diye hatırlıyor. “Muhtemelen sandığından çok daha yetenekliyd,. Kaykayla etrafta adeta süzülüyor ve kişiliği ortaya çıkıyor gibi görünüyordu." 

 

Tyson, genç kariyerinde belirleyici bir rol oynamış olan önemli kaykay modelleri ve ayakkabılar da dahil olmak üzere bizi anılarında bir gezintiye çıkarırken, Reynolds'ın yer aldığı bir Baker modeline dikkat çekiyor: “Bu tahtayı kesinlikle buraya getirmelisiniz— The Boss. Hayatımı olabilecek en iyi şekilde değiştirdi.”

Ayrıca ailesine - özellikle annesine, büyükannesine ve kız kardeşine ve arkadaşlarına başarısını borçlu olduğunu, her zaman ona inandıklarını ve destekçisi olduğunu söylüyor. 

The Skateboard Mag'in Next Wave video ve dergisinde, Vans'in Spinning Away web düzenlemesinde ve son Baker 4 bölümünde öne çıkan isimlerden olan Tyson, sıra dışı moda anlayışı ve kaykay stiliyle dikkatleri üzerine çekerken kaykayda çıtayı bir üst seviyeye çıkarmaya devam ediyor. 

Vans Skateboading Sunar: Tyson Peterson'ı Vans YouTube kanalında izleyebilir, yeni Vans modeli The Wayvee'yi ve tüm koleksiyonunu https://www.vans.com.tr/vans_skate adresinden inceleyebilirsiniz.