Trendus Logo

TOGA ARCHIVES x H&M Koleksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

TOGA ARCHIVES x H&M Koleksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler - TOGA ARCHIVES x H&M Koleksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 2

TOGA ARCHIVES x H&M Koleksiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yasuko Furuta tarafından 1997'de kurulan, meraklı duygusallığı ve gardırop klasiklerine deneysel yaklaşımları ile sevilen Tokyo merkezli bağımsız moda markası, yakında çıkacak olan kapsül, TOGA imza parçalarının yeniden tasarlarken avangard-ancak-erişilebilir arşivinden yararlanıyor. TOGA ARCHIVES x H&M koleksiyonu 2 Eylül'den itibaren Türkiye’de sadece hm.com'da satışa sunulacak.

 

Jane How tarafından tasarlanan ve Johnny Dufort tarafından Londra'nın Barbican Bölgesi'nin ham, vahşi mimari fonunda fotoğraflanan bir kampanya barındıran koleksiyon, TOGA'nın favorileriyle dolu. Hibritleştirilmiş trençkotlar, yeniden yapılandırılan gömlekler, pileli etekler, titiz terzilik ve coşkulu aksesuarlar, modern bir moda aşığı için beklenmedik değişikliklerle yıldız havası taşıyor. Kadınlar için ise siluet değiştiren, yün-gabardinden trençkot ve göğüs cebinde çubuk boncukları olan büyük beden gri bir blazer ile TOGA'nın alametifarikası olan kesim ve süslemelerle hayat bulan lacivert tunik öne çıkıyor. Aksesuarlarda ise, sert bir çekicilik dokunuşu barındıran; havalı kovboy topuğu ve zımbalardan oluşan zarif stilettolar ve iddialı çubuk boncuklu küpeler ve bir yaka kolyesi göze çarpan parçalar arasında.