Trendus Logo

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor! - Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 6

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

- 2020'de en çok hangi şarkıları dinledin? Favori albümün hangisi?

Müşra: 2020 müzik açısından bence harika geçti! Yılın en yenilerinden iki favorim oldu. Dua Lipa'nın Future Nostalgia'sına bayıldım; Madonna'nın disko albümünden beri en sevdiğim disko işi oldu. Albümün full remix versiyonunu bile sevdim! İkinci favorim ise Pearl Jam'in Gigaton'u oldu. Bunun dışında her zamanki favorilerim Metallica, Red Hot Chili Peppers, Foo Fighters gibi isimlerle güne başladım.


Kübra: 2020 benim için müzikal açıdan bile değişimlerle dolu bir yıl. Aşırı çekimser yaklaştığım rap müziğin bazı isimlerine inanılmaz takıldım. Ozbi gibi mesela! Ya da dönemin overrated isimleri gibi gelen, önyargılı olduğum isimlere yakınlaştım. Artık Evdeki Saat ve Adamlar fanı olduğumu söyleyebilirim. Virüs bitse de konsere gitsek! Direkt olarak favori albüm ismi veremeyeceğim çünkü daha çok eskiden dinlediklerime sığındığım bir sene oldu. Yenilerdense öyle bütün bir albüm favorim olamadı ne yazık ki.


- Bu yıl müzik kategorisinde yerli/yabancı kimleri keşfettin?

Müşra: Ben galiba yeni birini keşfedemedim, hep güvendiğim tanıdıklarla takıldım :(
 

Kübra: Aşırı keşif yılıydı benim için. İlk soruda bahsettiğim yerli isimlerle tanışmamın yanı sıra Leon inanılmaz sevdiğim isimlerden oldu. Mesela Falling Apart şarkısına bir kulak vermenizi isterim. Lady Gaga tınısındaki sesiyle sakin ve huzur veren şarkılarını çok sevdim.