Trendus Logo

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor! - Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
5 / 6

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

- Peki en çok nereye gitmeyi özledin?

Müşra: Konserler! Ayakta, itiş tepiş, kendimi sahne önü demirlerine dayadığım, insanlarla omuz omuza tek vücut olmuş şekilde zıplayıp bağırdığımız konserleri özledim. BFF'imle ve annemle tek girişte kabinde 30 giysi değiştirdiğim alışveriş turlarını. Bir de Fooduristik'in bize keşfettirdiği mekanlara dostlarımla gitmeyi.
 

Kübra: İş çıkışı Gold Class sinemada keyfince film izlemeyi, günün yorgunluğunu atmayı inanılmaz özledim. Zorlu PSM etkinliklerini özledim. Şehirdeki favori mekanlarımızda en yakınlarımla içeceklerimizi yudumlayarak saatlerin nasıl geçtiğini anlayamama hissini özledim. 

- Hayatı ele aldığında kendinde son bir senede değişen bir şeyler fark ettin mi?

Müşra: 2018'den beri kendimi çevremdeki insanlara göre şekillendirdiğimi, köşelerimi törpülediğimi farkettim. İnsanlar umutlarını kaybediyor ya da hayalleri küçük diye ben de aynı rolü oynamak zorunda değilmişim, bunu anladım ve kendimi hatırladım. Yeniden buldum diyebilirim.


Kübra: Sabrı öğrendim. Ayrıca, başkalarına karşı denemeye ve şans vermeye daha açık biri haline geldim. "Asla" kelimesinin beni fanusumla sınırlandırdığını, "belki" nin çok daha heyecan verici olabildiğini gördüm.