Trendus Logo

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor! - Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
6 / 6

Trendus Editörleri 2020'nin En İyilerini Açıklıyor!

- 2020'nin sana verdiği en büyük ders ne oldu?

Müşra: Her şeyi başarabilecek güce sahibim, başkalarını dinlemek için hayat kısa. Ayrıca kaç kez başarısız olduğun önemli değil, daha sıkı kürek çek.
 

Kübra: Dilediğince yaşa ve erteleme. Gitmek mi istiyorsun; git. Sevmek mi istiyorsun; sev. Nedeni, niçini, nasıl oluru düşünme; sonuca değil yaşarken hissettiklerine odaklan. 


- 2020'de edindiğin için ve kurtulduğun için mutlu olduğun alışkanlıklar neler oldu?

Müşra: Tuzlu fıstık yemeyi tamamen kestim (gece 2'de 2 tam paket bitirirdim) bu bırakmayı en sevdiğim alışkanlık oldu. Sitem ve youtube kanalım Multibabydoll'e yeniden düzenli içerikler üretmek, podcast kaydetmeye başlamak (Ne Kaybederiz Ki?), tekrardan sevdiğim konularda üretmeye başlamak; edindiğim için en mutlu olduğum alışkanlıklar oldu. Ayrıca meditasyon ve her ne kadar yıllardır her gün yapsam da bu kez favori spor hocalarımdan üyelik alıp spor yapmaya başlamak; beni diğer mutlu edenler... Bir de telefonu sık sık kapamak muhteşem bir alışkanlık!
 

Kübra: Meditasyon ve yoga 2020'nin bana kattığı, beni dinginleştiren güzellikler oldu. Sosyal medya hesaplarımın bazılarından tamamen uzaklaştım bazılarınaysa daha az vakit ayırarak başkalarının fikirlerine değil, kendi fikirlerime daha fazla kulak vermeye başladım. Kişisel web sitemde dilediğimce kendi cümlelerime yer vermekse beni en rahatlatan alışkalıklarımdan biri oldu.