Reebok Always Classic
Kendini ifade etme gücüne öncülük eden Reebok Classic, Always Classic kampanyasıyla dünyanın dört bir yanındaki moda tutkunlarını, ortaya çıkmaya, cesur olmaya ve meydan okumaya davet ediyor.

 

 

Yayın Tarihi: 21.06.2018 00:00:00

1 | 3
Freestyle Hi
Freestyle Hi

Reebok 2018 yılı marka elçisi Hazal Filiz Küçükköse, Always Classic kampanyasının da Türkiye’deki yüzü oldu. Küçükköse kendisi için klasik olmayı şu sözlerle ifade etti: “Klasik bence zamansız olmak demek. Geçmişten beslenen geleceğe ilham veren… Klasik, her zaman seninle olan ve içinden gelen demek aslında… Ben de klasik olmanın peşindeyim. Cesur, korkusuz ve kesinlikle durdurulamaz olmak!” İkonik Reebok'ları zevkinize ve tarzınıza göre seçmeniz de mümkün. Zira koleksiyonda tam dört çeşit model bulunuyor. 

 


2 | 3
Freestyle Hi Muted
Freestyle Hi Muted

Reebok Classic, İlkbahar/Yaz 2018 sezonunda Always Classic koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda 80’li yıllarda doğan ve ilk olarak spor antrenmanları için piyasaya sürülen dört ikonik silüet yer alıyor: Freestyle Hi, Classic Leather, Club C ve Workout Plus…  Otantik stile ve mirasa sahip modellerin oluşturduğu seride yer alan Freestyle Hi aerobik, Classic Leather koşu ayakkabısıydı. Club C tenis için üretilmişti, Workout Plus ise cross-training egzersizlerine yönelik tasarlanmıştı. 80’lerden günümüze şimdiki görünümüyle evrilen bu dörtlü, bugün moda tutkunlarını yaratıcılığın derinliklerine inmeye teşvik ediyor. Peki bu dört modelden sizin favoriniz hangisi?


3 | 3
Workout Plus
Workout Plus

Club C: 379 TL
Workout Plus: 329 TL
Freestyle Hi: 449 TL
Classic Leather: 349 TL