Şu An Netflix’te İzleyebileceğiniz En Kanlı Korku Filmleri
İdeal korku filminiz gergin, psikolojik bir gerilim ise, o zaman okumayı bırakmanızı öneririz, çünkü şu anda Netflix'te yayınlanan en korkunç, en kanlı, en çok karşınıza çıkan korku filmlerini tartışmak için buradayız. Netflix'in en iyi ve en kanlıları ortaya çıkarmak için sunduğu tüm korku filmlerini taradık ve sizin için bazı iyi seçimler yaptık.

 

 

Yayın Tarihi: 24.08.2022 14:53:00

1 | 10
The Babysitter
The Babysitter

Dürüst olmak gerekirse, Samara Weaving'in katil bir bebek bakıcısını oynadığı bu filmi oldukça komik ve samimi buluyoruz. Ancak bu, McG'nin yönettiği korku komedisinin Weaving'in arkadaşlarının zeki bir çocuk tarafından haklı olarak yakalanmasıyla kana bulanmasını engellemiyor.

 

Filmle ilgili not: Kevin'in "Evde Tek Başına"daki soyguncular için yaptığı ayrıntılı şakaların gerçekten ölümcül olup olmadığını düşünün ve o zaman genç Cole'un kendisini tutsak edenleri nasıl alt ettiğine dair bir fikir edineceksiniz.


2 | 10
Hush
Hush

Netflix'ten çıkan en iyi korku filmlerinden biri olan "Hush", sağır, dilsiz bir yazarın bir gece boyunca maskeli bir manyak tarafından avlanmasını konu alıyor.

 

Film hakkında not: İzlerken birden fazla kişinin King Joffrey tarzı bir arbalet tarafından saldırıya uğradığını göreceksiniz.


3 | 10
Ravenous
Ravenous

Bu film aslında zombi türündeki filmlere göre oldukça psikolojik ve güzel bir film. Bununla birlikte, yine de küçük bir umutsuz sağ kalan grubun Quebec kırsalında zombi benzeri bir salgının ardından gezinmeye çalışmasını izlemek biraz mide bulandırıcı anlar içerebilir.

 

Filmle ilgili not: Bu bir zombi filmi, o yüzden bağırsakların ve kanın serbestçe akmasına hazır olun.


4 | 10
Headshot
Headshot

Bu 2016 aksiyon filmi, oraya nasıl geldiğini hatırlamadan küçük bir adanın kıyısına vuran bir adamı konu alıyor. Daha önce bir hemşire tarafından bakılırken kısa bir süre sonra, geçmişinden insanlar onu bulmaya geldiğinde işler karanlık ve çarpık bir hal alıyor.

 

Film hakkında not: Filmde kavgalar, silah sesleri ve çatışma yer alıyor.

 


5 | 10
Day of the Dead: Bloodline
Day of the Dead: Bloodline

Ölüm, korku ve zombiler "Day of the Dead: Bloodline"ı kendi payına düşenden daha fazlasıyla dolduruyor. Filmde, zombiler dünyayı yönetirken bir yeraltı sığınağında yaşayan ve hayatta kalmanın bir yolunu arayan bir grup insanı izleyeceksiniz.

 

Film hakkında not: Filmde tabii ki insanları yiyen zombiler var.


6 | 10
Apostle
Apostle

"Downton Abbey"den Dan Stevens ve "Sierra Burgess Is a Loser"dan Kristine Froseth'in yer aldığı bu dönem korku filmi, fidye için alıkonulan kız kardeşini kurtarmak için uzak bir adaya gitmesi gereken bir adamın hikayesini anlatıyor.

 

Film hakkında not: Bu film fidye için birini kaçırmak, bıçaklamak, ölüm ve çok daha fazlasını içermekte.


7 | 10
Cam
Cam

Bu filmde "The Handmaid's Tale"den Madeline Brewer, popüler kanalının bir ona çok benzeyen biri tarafından ele geçirildiğini öğrenen erotik bir kamera kızı olarak rol alıyor. Daha da iyisi: "Cam", eski bir seks işçisi tarafından yazılan seks işçiliğiyle ilgili birkaç filmden biridir ve bu, mesleği büyülemeyen, yüceltmeyen veya romantikleştirmeyen bir hikayeyle sonuçlanır.

 

Film hakkında not: Ana karakterin web kamerası pornografisini ondan izinsiz izleyen erkekleri durdurmak için çok fazla şiddet sahnesi var, ve evet, bu filmin içinde de kan var.


8 | 10
I Am Mother
I Am Mother

Hilary Swank ve Rose Byrne'ın başrol oynadığı bu bilim kurgu gerilim filmi, dünyayı yeniden doldurmak için tasarlanmış bir robot tarafından yetiştirilen genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Ancak ağır yaralı bir insan kadınla beklenmedik bir karşılaşma, genci robot annesinin dış dünya hakkında söylediği her şeyi sorgulamaya zorlar.


9 | 10
The Babysitter: Killer Queen
The Babysitter: Killer Queen

 İki yıl önce bir çocuk, bakıcısı tarafından yönetilen şeytani bir tarikatı yendi, ancak bugüne kadar, bebek bakıcısı ve arkadaşları ortadan kaybolmuş olsa da ona kimse ona inanmamakta. Hoşlandığı kızın bir Cadılar Bayramı göl partisine davetini kabul ettiğinde, eski kötülüğün o kadar da ölü olmadığını keşfeden çocuğu, yeniden bir macera beklemekte.

 

Film hakkında not: Alev makinesi, demir testeresi ve hatta yüksek topuklu bir ayakkabı gibi silahlardan bol miktarda kan bekleyebilirsiniz.


10 | 10
Gerald's Game
Gerald's Game

Evet, tabii ki bu film bir Stephen King uyarlaması! "Gerald's Game"de, bir çift uzak bir göl evinde seks hayatlarını renklendirken kadın(Carla Gugino) geçmişteki istismarlar hakkında içindeki şeytanlarla yüzleşir.

 

Film hakkında not: Bir cesedi çiğneyen vahşi bir köpek, zombi benzeri bir devin görüntüsü ve çok daha fazlasına hazırlıklı olun.