Game of Thrones İçin Geri Sayım Başladı

Game of Thrones’un yeni sezonu için artık geri sayım başladı. HBO’nun 16 Temmuz‘da yayınlanacak olan yedinci sezon için paylaştığı yeni görseller ise sezona dair ipuçları taşıyor.

 

Game of Thrones İçin Geri Sayım Başladı
Yayın Tarihi: 14.07.2017 22:09:00
Geçtiğimiz sezon Daenerys, Greyjoy kardeşler ile birlikte gemileri yükleyip Westeros’a doğru yola çıkmıştı. Açıkçası dizideki favori kardeşler oldukları söylenmez. Ancak demir adamların dertleri de boylarını aşmış durumda. Euron Greyjoy’un dönüşüyle beraber Ramsay Bolton’un boşalttığı psikopat karakter koltuğu haliyle doldu. Yeni sezonda Daenerys’in karşısına bir şekilde mutlaka çıkacak olan Greyjoy’un neler yapacağı ise merak konusu. Fotoğraflara bakıldığında ise Daenerys’in doğduğu yere, Ejderha Kaya’sına vardığı görülüyor. Fragmanı da izleyenler hatırlayacaktır, Daenerys tahta oturarak adeta “yeniden doğuşunu” müjdeliyor.
 
Alkolden kopamayan Cersei Lannister ise her zamanki gibi düşünceli. Devasa bir savaş haritası boyatan Cersei yaklaşan tehlikenin farkında olacak kadar akıllı ancak çözümleri konusunda 6 sezonluk deneyimimize dayanarak çok da umutlu olmak mümkün gözükmüyor. Öte yandan Cersei’nin şu noktadan itibaren artık eskisinden de tehlikeli olduğunu hatırlamak gerekiyor. Çünkü kaybedecek herhangi bir şeyi kalmadı. Bran ise sonunda kara kardeşlere ulaşmış gibi görünüyor. Bran’ın bu sezon yeni güçlerinin de keşfiyle daha aktif olmasını bekliyoruz. Artık daha da korunaklı bir yere geçtiğine göre karakterin daha cüretkar şeyler yapması olası. Paylaşılan görsellere haberin galerisinden, fragmana ise hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X